Doğal Saç Bakım Kürleri Saç uzatma

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

DarkParadicee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2015
23
2
IMG_20150420_061736.jpg

Arkadaşlar saçlarımı boynumu 3-4 cm örtecek kadar yeni kestirdim.4 ay gibi bir süreçtede uzatmak istiyorum.Şu an pantene doğal sentez 2si 1 aradayı kullanıyorum.Aynı zamanda uçları için yine pantene argan yağını kullanıyorum.Saç maskesi konusunda kararsızım.Urban ya da dermokil kullanmayı düşünüyorum.Bugün pharmatonun multivitaminini sınav döneminde olduğumdan enerji sağlaması için kullanmaya başlayacağım.Belki bununda etkisi olur da sizi yanıltırım diye paylaşmak istedim.Bu arada haftada bir saçıma sadece yoğurt sürdüğün dönemde ayda 2,5 cm kadar bir uzama elde etmiştim.Buna devam edeceğim.Sizinde faydasını gördüğünüz şeyler varsa uygulamaya hazırım.Gelişmeleri ve yaptıklarımı fotoğraflarla paylaşıcam kızlar.Hoşça kalın.

Daha önce bir internet haberinde entele otu kullanmanın zararlı olduğunu okumuştum gerçi çoğu kişi bu yolla saç uzattığını yazmış sizde bir araştırın derim.Bi
Canm entele zehirli bi ot elle temas etmeyecek ben eldivenle kullaniyorum.Cok arastirdim.Bir paket enteleyle saf elma sirkesini kaynattim 10 dk.Suzdum.soguyunca bir siseye koydum.2 3 gunde bir sac diplerine pamukla uyguladim.1 saat sonra falan yikiyorum.

Canm entele zehirli bi ot elle temas etmeyecek ben eldivenle kullaniyorum.Cok arastirdim.Bir paket enteleyle saf elma sirkesini kaynattim 10 dk.Suzdum.soguyunca bir siseye koydum.2 3 gunde bir sac diplerine pamukla uyguladim.1 saat sonra falan yikiyorum.
Çok teşekkürler en kısa zamanda uygulamaya çalışacağım :)

Eki Görüntüle 1501548
Arkadaşlar saçlarımı boynumu 3-4 cm örtecek kadar yeni kestirdim.4 ay gibi bir süreçtede uzatmak istiyorum.Şu an pantene doğal sentez 2si 1 aradayı kullanıyorum.Aynı zamanda uçları için yine pantene argan yağını kullanıyorum.Saç maskesi konusunda kararsızım.Urban ya da dermokil kullanmayı düşünüyorum.Bugün pharmatonun multivitaminini sınav döneminde olduğumdan enerji sağlaması için kullanmaya başlayacağım.Belki bununda etkisi olur da sizi yanıltırım diye paylaşmak istedim.Bu arada haftada bir saçıma sadece yoğurt sürdüğün dönemde ayda 2,5 cm kadar bir uzama elde etmiştim.Buna devam edeceğim.Sizinde faydasını gördüğünüz şeyler varsa uygulamaya hazırım.Gelişmeleri ve yaptıklarımı fotoğraflarla paylaşıcam kızlar.Hoşça kalın.

turp suyu da çok faydalı ben denemiştim aslında canım ama mevsimi geçti :KK43:

bir de bitkisel şampuan içine doğum kontrol hapı çok iyi geliyor ama bu daha çok gürleşmesi için yani tüyler coşuyor maşaAllah dikkatli kullanmak lazım :) D DarkParadicee turp yemekte faydalı oldu mu peki kaynatmak gerçekten zahmetli de :):):)
evlaefe evlaefe

Madem yoğurt maskesi kullanıyorsun, devam edeceksen içine 1 tane bepanthene ampul kır, ben senelerdir uygularım bu şekilde.

Madem yoğurt maskesi kullanıyorsun, devam edeceksen içine 1 tane bepanthene ampul kır, ben senelerdir uygularım bu şekilde.
Dün saç diplerime softem saç bakım yağını sürdüm daha sonra da aynı yağdan 4 tatlı kaşığı yoğurda ekleyip saçlarımın boy ve uçlarına uyguladım.Sonuçtan da son derece memnun kaldım.Bepanthene de eklerim bundan sonra.Teşekkürler :)

Dün saç diplerime softem saç bakım yağını sürdüm daha sonra da aynı yağdan 4 tatlı kaşığı yoğurda ekleyip saçlarımın boy ve uçlarına uyguladım.Sonuçtan da son derece memnun kaldım.Bepanthene de eklerim bundan sonra.Teşekkürler :)
Rica ederim, yoğurt ve bepanthene ikilisi saça muazzam nem veriyor.

10 günde bir 1 çizgi kadar uzama oldu.Buda 2-2,5 cm arasında.2 cm dersek ayda 6 cm uzamış olucak.

Eklentiler

• IMG_20150428_121529.JPG
    IMG_20150428_121529.JPG
    93 KB · Görüntüleme: 120
Eki Görüntüle 1501548
Merhaba bende birkaç ay önce Kuaför faciasından dolayı saçımı baya bi kısaltmak zorunda kaldım. Sonra başka bir kuaförden bir serum aldım. Çamterebentinli saç serumu. Acayip faydasını gördüm. Saçlarım çok çabuk uzadı ve kırılması azaldı diyebilirim. Markası Bandox ve fiyatıda oldukça uygundu.

Merhaba bende birkaç ay önce Kuaför faciasından dolayı saçımı baya bi kısaltmak zorunda kaldım. Sonra başka bir kuaförden bir serum aldım. Çamterebentinli saç serumu. Acayip faydasını gördüm. Saçlarım çok çabuk uzadı ve kırılması azaldı diyebilirim. Markası Bandox ve fiyatıda oldukça uygundu.
Aradım ama bulamadım malesef.Bende urbanın saç serumunu aldım :KK43:

Canım yani sende bir hoşsun,eline eldiven giyip saç derine sürüyorsun!elden emilenle saç derisinden emilen farklı yerlere mi gidiyor?:KK70:
Ellerim killansinda recep ivedige mi donemm kiZz :KK70:tabiii biri direkt sac derisi emiyor besliyor.Ele degdiginde zehirli bir bitki oldugu icin agiz goz temasi icin eldiven tak diyrm.Emilimle alakasi yok aslinda:KK37:
Bu arada kizlat TTO diye bi markanin sampuani cikmiss herkese tavsiye ederim saclara mukemmel saglik veriyor.Birde Gliss million gloss yeni cikan bir sampuan oda cok etkili matlasmis saclar icin ben cok etkisini gordum.Yeni kurlerde baslicam etkilerini yazicm konu acip.:KK8:

X