Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma ve saç bakım için basit yöntemler.

Melekogretmen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
35
12
28
Sevgili hanımlar saçlarım yıprandığı için kestim ama maşallah çok kısa kestirmişim. Şampuanı mın içine badem yağı koydum. Badem yagı, avakadolu bebek yağı ve Hindistan cevizi yagını karıştırıp saçlarıma haftada bir gün uygulamayı düşünüyorum. Bunların dışında hem hızlı uzaması hemde bakımlı olması için ne yapabilirim?saçlarım mat kabarık ve cansız gibi duruyor.

Ben turp suyu ve yumurta sarisini karıştırıp saçıma sürüyorum. İki saat bkletiyorum. 2 gündür yapıyorum. Yumuşacık oluyor. Yalnız bu mevsimde turp bulmak biraz zor oluyor. Marketlerde bulaamdm pazarlarda ufak turplardan aldım

Çam terebentin yağı kullanmıştım ben de uzaması için. Bir de şimdi duştan çıktıktan loreal'in mucizevi yağ diye bir ürünü var üzerinde 6 değerli çiçek özlerinin yağı yazıyor. Ondan kullanıyorum çok memnunum saçı canlandırıyor.

Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Loreal sadece canlandırmak için mi?

Teşekkürler ama benim saçlarım zaten yumuşak sadece mat bir görünüşü var

Yarin gidip karisik yag alicam tek tuk ugrasmak istemiyorum pahali. Eski uzun saclrimi ozluyorum. Asiri kisa degil ama uzunda degil. Ara boy. Direk aktara ben sac uzatan karisik yag almak istiyorm de. Boyadan uzak durursam biliyorum uzuyacak.

Yarin gidip karisik yag alicam tek tuk ugrasmak istemiyorum pahali. Eski uzun saclrimi ozluyorum. Asiri kisa degil ama uzunda degil. Ara boy. Direk aktara ben sac uzatan karisik yag almak istiyorm de. Boyadan uzak durursam biliyorum uzuyacak.
Ya üzüldüm ama ben biraz değil baya kısa yaptırmıştım aslında ben değil kuaförün sucu ıslak ve kuru saç arası ayrımı yapamadığı ıcın kısacık oldu yağ karışımı kullandım ben aktardan nedense bende işe yaramadı

He bide sac uzatma etkisi olan bi urun varsa oda Gliss sac spreyi şu altın renginde olan.... ben ve 2kizda daha test edildi onaylandi oda suan mevcut bende zaten keratinli bisey o. Ekstra karisik yag alicam....

Bi suru marka vr cnm bende her csit yg bulunan kotu kokmayan guzel bisey vardi isede yaramisti. Ismini unuttum.

He bide sac uzatma etkisi olan bi urun varsa oda Gliss sac spreyi şu altın renginde olan.... ben ve 2kizda daha test edildi onaylandi oda suan mevcut bende zaten keratinli bisey o. Ekstra karisik yag alicam....
Canim ciddi anlamda uzama goruluyor mu bu urunde?

Ve bu urunun asil amaci ne?
Ne diye satiliyor yani?

Canim ciddi anlamda uzama goruluyor mu bu urunde?

Ve bu urunun asil amaci ne?
Ne diye satiliyor yani?

Cnim smdi soyle anlatiyim yurtta 3kiz kalirken gozledigime gore bu urunun etkisi oldugunu dusunuyorum dustan sonra bunu sıkıp taramaktan baska bisey yapmiyoduk. Urunden etkilenip diger ayni seriyi tamamlama geregi duymustum. Kremde ve sampuan alip. Buarada neden etkili dedim glissin diger urunleri bu kdar etki yapmadi. Komple onarici 5mesela yapmadi.

Urune gelince icinde sivilstirilmis keratin ve yaglarla zenginlestirilmis. Yani onarma urunu uzatma degil ama zaten onarilan sac saglikla hizli uzar dye dusunuyorum benim sacim islem goren bir sac. Yinede bize katki sagladi belimizdeydi saclar. Diger sevdigim urun ise loreal cicek ozlu mucizevi yag parlatiyor Saci. Glisste ki onerdigim grup Glis ultimate elixir spreyi....

Slm uygulaniginiz yağlar saçınızı uzattı mi acaba bende başladım uzatmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…