Saç Bakım Ürünleri Saç Parlaklığı

bu arada 1o ytl dedim üçü birden toplam bu fiyata...ve her birinin içinde 5 tane ampul var yani ayda bir yaparsanız beş aylık bakım çıkıyor.....

sac parlamasına kaysı cekırdeqı yaqı ıyı qelıyo bide schwarzkopf un schauma die bi sampuan markası var fiyatı cok uyqun 4 ytl ve sacı hem yumusak hemde parlak yapıyo ve tamamen bitkisel ve içinde silikon da yok ben tum sampuanlara baktım tek sılıkon olmayanmarka buydu içinde hindistan cevizi,kivi,manqo ve kayısı cekırdeqı yaqı var sadece extra parlaklık yazıyo zaten ustunde tam senlık bence

arkadaşlar bende mavi suyu ve schwarskophun yaban gülü özlü bakım serisini tavsiye ediyorum cok guzel parlaklık verıyor saca..

saçlarım uzun ama ince, denesek mi cidden?çok kötü kokar ama senağlama

sirkenin evet kokusu var ama kuruyunca kalmıyor. ama saçların tekrar ıslanırsa o zaman kokuyor.mesela kışın kullandığımda yağmura yakalanmamaya dikkat ediyordum:)öyle yağmur altında romantizm yaşamıyordum:)

Mavi su nee..? Parlaklık veriyormuş

Mavi suyu bende tavsiye ediyorum.Artık bir çok kuaör bunu kullanıyor. Saça hem parlaklık veriyor hemde yumuşatıyor. Krem kullanmanıza gerek kalmıyor. Geçen gün kuaför sıktı saçıma fönden önce sonra çekti fönü. Akşam banyoya girdim saçımı ıslattım yumuşacık oldu. yıkandıktan sonrada aynı yumuşaklık kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…