Saç Kesim Şekilleri Sac Modelleri Resimleri /Sanal Katalog (ARSIV)

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

kızlar ben en alttaki renk gibi boyatmak istiyorum. ama yaz başı uçlarda kızıl vardı ve şu an kurtulamıyorum. açık kumral koleston var saçımın üstünde ama açık kumraldanda açık oldu yani :) hadi o en alttaki renk olmasa bile altta kızıla karışık bi kumral gibi bi renk üst tarafım daha açık kısacası nasıl düzeltebilirim uçlara napmam lazım

arkadaşlar size bir şey sormak istiyorum hani şu gencodaki ikiz kızlar varya onun saç renkleri çok hoşuma gidiyo size resminide koyim ben saçlarımı açık kumrala boyattıktan sonra bu renge boyamak istiyorum ama hangi boyada bu aynı renk olur söylermisiniz

ya ben pek bilmiyorum ama saçlarını ilk önce baya bir açarlar diye düşünüyorum bebek sarısını tamamen boyuyacaksan biraz solgun gösterebilir söyliyim önceden koyduğum bir kaç sarı örneginide sana tekrar koyuyim fikir edinirsin belki

kızlar saç rengim yukardaki gibi aşağıdaki gibi olması için ne yapmam lazım? Lütfen biri yardımcı olsuuunnn lütfeeeennnnnnn saçlarımda boya yok ama yukardaki renkle hemen hemen aynı lütfen yardııııııııııııııııııııııııııımmm :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…