Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Kazıtma

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

semachann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
396
347
27
Dün buraya bu konuyu açtığım süre zarfında epey terdirgin olmuştum ve de korkmuştum...

Ancak bugün öğlen saatlerinde cesaretimi topladım ve de 3'e vurdurdum saçımı, çok da memnunum... Tertemiz oldu yıpranmış saçlarım. Pırıl pırıl, herkes en az bir kez yaşamalı bence bunuu. Annem dışında herkes yüz güzelliğin ortaya çıktı dedi, annem de haliyle kızdı biraz. Ama şimdilik hiç pişman değilim :KK31:

Cesaretinizden dolayı tebrik ediyorum. İnşallah en kısa zamanda saçlarınız sağlıklı bir şekilde uzar; pişmanlık duymazsınız :KK54:.

benım saclarımda dokuluyor kopuyor pku hastalıgım yuzunden..ama ben senın kadar cesaretlı olamam galiba..saclarım benım herseyım gerci bu gidişle kel kalacagım

Gerçekten çok cesursun , ben 5 6 numara ya da katlı kısa bi kesim düşünüyorum yanıklar yüzünden ama cesaret edemiyorum.
Uzun , çok uzun olsun istiyorum .

Gerçekten çok cesursun , ben 5 6 numara ya da katlı kısa bi kesim düşünüyorum yanıklar yüzünden ama cesaret edemiyorum.

Aman yahu cesurluk değil :) sonuçta hastalıktan filan olmadığı sürece pek de problem değil, ayrıca hiç pişman değilim şimdilik. Yalnızca dün başımdaki bandanayı çıkartayım öyle gezeyim dedim, herkes biraz değişik bakıyor... Ama burası küçük şehir ondan ötürü, çok da önemli değil kime sorsam "çok yakışmış yüzüne" diyor. İnan insanın yüz güzelliği çıkıyor ortaya. Bir de benim kafam biraz şemalsiz ona rağmen çirkin durmadı, erkek arkadaşım "sanki saçların fazlalıktı, asıl halin bu gibi durdu" dedi. :) Eğer kestirirsen haber ver...

Umarım yaptırırsın, haber ver lütfen. Cesaret değil de yalnızca biraz moralman desteğe ihtiyaç duyuyor insan, bir iki yakın arkadaşın olsun eğer üzüleceksen; ben tek başıma gitmiştim ama oradaki kuaför çok güzel oldu filan diyince çok mutlu oldum. İlk başta garipsiyor insan ama zamanla o da geçer. Kel kalacağını sanmıyorum :) kalırsan da öyle de güzel olursun eminim...

Umarım yaptırırsın, haber ver lütfen. Cesaret değil de yalnızca biraz moralman desteğe ihtiyaç duyuyor insan, bir iki yakın arkadaşın olsun eğer üzüleceksen; ben tek başıma gitmiştim ama oradaki kuaför çok güzel oldu filan diyince çok mutlu oldum. İlk başta garipsiyor insan ama zamanla o da geçer. Kel kalacağını sanmıyorum :) kalırsan da öyle de güzel olursun eminim...

bende yaptım ama pek bi artısı yok ben pişman oldum onun yerine saçlarını kısa kestir. ayrıca kazıtmak çok farklı bir psikloji ben o halimi gördüğümde biraz kötü oldum açıkçası

X