Saç düzleştirici önerisi

Blk123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2020
30
8
29
Saçı kırmayan zarar vermeyen ve iyi düzleştiren saç düzleştiricisi öneriniz var mı arkadaşlar ?

Saçı kırmayan zarar vermeyen bir düzleştirici olduğuna inanmıyorum, 200 dereceye yakın hatta daha üstü bir ısının saça zarar vermeme olasılığı yok. Dyson Corrale falan deneyebilirsiniz belki ama o da güzel düzleştirmiyor. Saç bakım yağlarıyla koruyucu spreylerle kullandığınızda benim en memnun kaldığım marka Remington, bendeki pearl modeli 10 sene olmuştur belki

Saçı kırmayan zarar vermeyen bir düzleştirici olduğuna inanmıyorum, 200 dereceye yakın hatta daha üstü bir ısının saça zarar vermeme olasılığı yok. Dyson Corrale falan deneyebilirsiniz belki ama o da güzel düzleştirmiyor. Saç bakım yağlarıyla koruyucu spreylerle kullandığınızda benim en memnun kaldığım marka Remington, bendeki pearl modeli 10 sene olmuştur belki
Evet illaki kırıyor da kardeşimin düzleştiricisini kullandım ilk kullanımda direkt kırıklar oluştu saçımda eski düzleştiricim güzeldi 10 seneyi geçiktir kullanıyorum ama çok pahalanmış başka alternatifler aramaya başladım

X