saç dökülmesini ihmal etmeyin arkadaşlar

geçmiş olsun zeynepçim.inşallah çarşambanın sonucu da temiz çıkar

bu arada saç dökülmesiyle ilgili kaynanacım der ki:eğer bebek annesini tanımaya başlarsa saç dökülürmüş.bunu da yabana atmayın kızlar.ne de olsa eski toprak:roflol:

geçmiş olsun canım yolun başında olmanız büyük şans inş ilerlemeden atlatırsınız.ilk kez duyuyorum haşimato yu:uhm:

canım benim Çarşamba çıkacak olanıda aldım T3-T4 testleriydi onlar yetiştirdiler ve sorun onlarda çıktı zaten.benim annemde aynısını söyler annesini tanıyınca dökülürmüş ama aslında çinko eksikliğinden kaynaklanıyormuş tabi büyükleride yabana atmamak lazım haklısına.s

geçmiş olsun canım yolun başında olmanız büyük şans inş ilerlemeden atlatırsınız.ilk kez duyuyorum haşimato yu:uhm:

özlemcim sağolasın.evet çok başında olduğumuz için bu şans tabikide,Haşimato bu hastalığa tanıyı koyan Japon dr adıymış bu arada.:1shok:

haşimatomuu:1shok:
çok iyi bilirim.ablamda var.1 hafta önce kayınvalidem de de çıktı...daa haşimato kilo yapar yaa.hatta ışın karaca'nın hastalığı.ablamda tombiştir,kayınvalidemde...Allah Allah demekki haşimatonunda çeşitleri var:uhm:
sabahları içeceğin ilacı ihmal etme.çok küçük olduğu için yok olmasında büyük önemi olabilir.geçmiş olsun tatlım.kendine iyi bak.benim cerrahpaşada gittiğim bi prof.var.hamişken kontrolleri çok sıkı tuttu.değerlerim yüksek çıktığında bebek etkilenmez diyordu.sonuçta kanlarımız bile alakalı değil ya bebişlerle....ama genetik olarak geçme ihtimali var tabi..benim tiroidimde annemden bana genetik...anlayacağın bizde bu ailecek yaşadığımız bi hastalık.
tekrar geçmiş olsun canıma.s.

canım benim ya sağolasın.bu sabah başladım ilacıma işte içiyorum.daha çok yeni olduğu için dedi kardeşim Haşimato için belki ben ondan zayıf olabilirim.gerçi benim normal halimde zayıftıa.s2 ay sonra tekrar bakılacak kan değerlerime bakalım.kvalidede ukalalık yaptı uyuz aman bebeğe bişey olmasınmış ben sonra başlasaymışımdaben ne kadar geç başlarsam bu hastalık ilerleyecek dedim.sonuçta bak sen hamileyken içmişsin canım.:enbuyukkk:

geçmiş olsun zeynepcim ya. sen başkalrına bakma tedavini de aksatma, sonuçta bizler iyi olmalıyız ki bebeklerimize iyi bakalım değil mi?
tekrardan allah şifa versinn:teselli:

canım çok geçmiş olsun.benimde çok saçlarım dökülüyor banyoda dökülmesi ayrı taradığımda dökülmesi ayrı.bir avuç oluyo valla.inceldilerde.aslında kafama takıldı benimde annemdede varmış atlatmış kızken.şimdi ablamda var.bende hamileyken baktırdım çıkmadı.acaba şimdi bir daha mı baktırsam?

k.validene kocaman bi lülülülülülü yapsaydın....
ben ilacımı eğer 1 gün içmezsem dr.um beni dövmekten beter ediyo..unutmayacaksın 1 gün atlaman tedavinin şeklini değiştirir diyoo.içtiğin şey sentetik tiroid hormonu.değerlerini düzenlemen için veriliyo sana.hamileyken ilacımın dozu tavan yapmıştı hemde...bide eşim inanmıyodu bazı şeylere, dr.uma dediki,
eşim: "eğer eşim ameliyattan sonra yıllarca bu ilacı içmeseydi,tedavisine devam etmeseydi ,bebeğe bi zararı olurmuydu?":sm_confused:
dr: "o zaman hamile kalamazdı":1closedeyes:
eşim: "diyelim ki kaldı?":jeyyar:
dr: "o zaman bebeği alırdık"......:1closedeyes:
eşim:kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı
bu kadar önemli yanii!!!!
iyiki sürekli tetkiklerimi yaptırmışım...:Saruboceq::Saruboceq:

aman canım ihmal etme lütfen.annende varsa dikkat et sende.çok tş ederim sağolasına.s.

uyuz işte anladığından değilde ukalalık olsun.onunda kızı var daha bekar görecek herşeyi inşallah olmasın tabiki istemem ama bana yaptıklarını çeksin biraz:Saruboceq:

arkadaşlar aynı sorun bendede var yakında kel kalıcam .okadar güzel saçlarım vardıki şimdi eseri kalmadı.ben emzirmiyorum.dr gitmme lazım cildiyyeye gidicem değilmi?

arkadaşlar aynı sorun bendede var yakında kel kalıcam .okadar güzel saçlarım vardıki şimdi eseri kalmadı.ben emzirmiyorum.dr gitmme lazım cildiyyeye gidicem değilmi?

canım dahiliye dr koydu teşhisi bana.ama sen hastanede sor bakalım onlar yönlendirir seni hangi bölüm olacağına dair.geçmiş olsun sanadaa.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…