Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar SAC DOKULMESINI DURDURMA HIKAYEM

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

uglyDucking

Rabbim şükürler olsun..
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2013
2.031
895

*14.03.2016 TARIHE NOT. COK SUKUR BIn SUKUR BU GUNLERIDE GÖRDÜM. SAC DOKULMEM COK COK AZALDI. SAMPUANINA D.K.H KATTIM. DIGER YANDAN PRIORIN ILACA BASLADIM 2.5 AYDIR KULLANIYORUM. ELIMI ATTIGIMDA AVUC DOLUSU SAC GELIRDI NEREDEYSE SUANDA BIR TEL BELKIIIII... COK MUTLUYUM COK.. BANYODA KUVET SAC OLURDU. SIMDI 4 5 TEL DOKULUYOR. SACLARIM O KADAR KALINLASTIKI ESKI CANSIZ HALINDEN ESER YOK. AYNI ZAMANDA DEMIR ILACIDA KULLANIYORDUM 4 AYDIR. YAG KARISIMINADA BASLAMISTIM AMA COK DOKULDUGU ICIM GERI BIRAKMISTIM. HANGISI IYU GELDI BILMIYORUM. BENIM 7 SENELIK DOKULMEM VARDI YAKLASIK. BEN AZALTTIYSAM HERKES AZALTIR... sorulariniz olursa ben burdayim..

Keşke kalıcı olsa. Priorin kullanmış biri olarak aynı duyguları yaşamıştım. Bırakınca hüsran malesef.

Dr um 6 ay kullanmami, Saclar 6 ayda bir yenilendigi icin daha faydali olacagini soyledi.. bakalim insallah tekrar dokulmez

İnşallah. Ben 3 ay kullanmıştım ara verip tekrar kullanırım diyordum ama ara verir vermez o 3 ay dökülmeyen saç 2-3 haftada dökülüverdi kabus gibi. Şuan hamileyim doğum sonrası çok dökülme oluyormuş benim saçlarımda açılmalar var. Ne yapacağım o zaman bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…