Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesine karşı yağ karışımı

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

sen ne zamandan beri deniyorsun canım benim açayip dökülüyorda
kestim dün saçlarımı inçeldiler iyiçe ya
deniycem bu yazdıklarınızı

arkadaşlar aktarlarda hepsini temin edebilirsiniz.Fakat hiç birini çıkarıpta denemedim nedesem yalan olur..Bildiğim kadarı ile sarımsak yağı güçlendirdiği için bir mahsuru olmaz sanırım...Uyguladıktan sonra düşüncelerinizi bekliyorum.

uzattiği ile ilgili bilgim yok sadece dökülmesini engellediğini ve güçlendirdiğini biliyorum..

ayy kızlarr çam yağı bulamadığım için formulu eksik uyguladım fakat çam yağının neden katıldıgını sanırım anlamış bulunmaktayım.fisfisfis3 kere şampuanlamama rahmen saçım hala iğrenç kokuyor kesin çam yağı bu kokuyu bastırmak içinkafamçokkarıştı hoş kokusunu bilmiyorum ama terebentin esansı gibidir diye düşündüm.. Neyse diyeceğim şu sakın çam yağı kullanmadan yapmayın en azında çalışanlar yapmasın! yarın ben işe nasıı gidecem yaaa:çok üzgünüm:

çam yağinin kokusu çamterebentine benziyor ama tv'de söylediğim tarifi söyleyince malzemeyi değiştirmek istemedim..

bugün bende aldım ama .. ama çam yağı ile çamterabentin aynı dedi bana aktarcı farklı olmaz dedi..ısrarla çam yağı diye onu verdi aldım bende..sarmısak yağı almadım çünkü sarmısak yağı saçı gürleştitir diye korktum oldukça gür de saçlarım diğer tüm yağları aldım ek olarak da gliserin yağı aldım saçı yumuşatıyormuş kızlar bu akşam denicem umarım işe yarar..sağol canım tavsiyen için..

Walla ben tv de adam ne söylediyse buraya aktardım adamcağız üstüne basa basa çamterebentin değil dedi sanırım aradaki fark çamterebentin yakan cinsten
sarımsak yağına gelincede gürleştirme değilde kuvvetlendirme gibi geldi bana tabi yanıladabilirim

çam yağinin kokusu çamterebentine benziyor ama tv'de söylediğim tarifi söyleyince malzemeyi değiştirmek istemedim..

bende zaten malzemeleri değiştirmemek için tarifi eksik uyguladım. çam yağı bulamadığım için terebentin esansıda koymak istemediğimden sadece sarımsak, badem ve ceviz koydum...

ben hazır yağdan aldım bu sonbahar bende saç bırakmayacak acaip dökülüyor acaip sinir oluyorum dük akşam aldım sarımsağı ezdim bütün kafama masajla yedirdim arkadan bakım yağğı kullandım... haftada 1 yapacağım umarım bir faydası olur yoksa saçlarımmmmm gidiyoooorrrr((

aslında çamterabentini kullanmak hiç içime sinmiyo..çam yağı ile aynı dedi ısrarla adam ama sanırım kullanmıcam..geri götürüp yerine defne yağı filan alıcam onu da önerdi çünkü..çam yağınıda başka aktarlara sorucam , baika yerde bulurum belki..ay ben halen uygulamaya geçemedim ya..

arkadaşlar uygulayıpta faydasını görenlerden cevaplar bekliyoruz saçlarım acayip dökülüyo bende çam yağı bulamadım diğer yağlar tamam çam yağı olmadan uygulasam genede faydası olur mu?

kızlar bugün bende hemen aktara gidip alıcam inşallah işe yarar.Saçlarım çok dökülüyor kocamında dökülüyor ,onada sürerim.ikimizde kel kalmadan işe yarar inşallah sonuçları paylaşırım kızlar. Buarada haftada 1defamı ne kadar zamanda bir sürücez??

Kuaförüm bana sarımsağı kaşlarına,kirpiklerine sürünce çoğaltır demişti demekki oyüzden tariftede var hadi bakalım bu tariften umutluyum daha çok dökmesinde

evet kızlar ya ben de dinledim sanırım Maranki'nin tarifi bu. Özellikle çam yağı dedi, terebentin değil. Ama ben birçok aktara sordum, çam yağı diye bir şey yok ellerinde. Bulan var mı acaba :uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…