Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi-Saçını Sabunla yıkayanların yorumları?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
yaaa ben de kullandım dün akşam bu sabunu saçlarım çalı süpürgesi gibi oldu psikolojim bozuldu kıslaaaarrr yaaasenağlama

saol seda cım bugün akşam yine yıkıyım bakim inşallah yumuşar saçlarım
ayy sivas'dasın sen ben de sivas lıyım hemşehrim benim :))) hehe

Evet canım Sivaslıyım ve Sivasta yaşıyorum sen nerdesin toprağım a.s.??
Canım bu sabun en çok ince telli ve seyrek saçlar için ideal..Saçların güçlü ve kalın teliyse denemene, yapmana gerek yok ok..

ya ben ayrıca bıraktım bu sabunu kokusunu duyunca midem bulanıyo :))))

yaaa ben de kullandım dün akşam bu sabunu saçlarım çalı süpürgesi gibi oldu psikolojim bozuldu kıslaaaarrr yaaasenağlama

Canım İl birkaç yıkamada öyle oluyor ama daha sonra yumuşacık oluyor.Yine de seni yanıltmayayım.Ama ben de öyle oldu.

sabunlarda kostik olduğu için arkadaslar sacı kurutabılır..ama bitkisel şampuanlar var mesela ben gardef kullanııyorum..gayet de ii bilginize...

sabunlarda kostik olduğu için arkadaslar sacı kurutabılır..ama bitkisel şampuanlar var mesela ben gardef kullanııyorum..gayet de ii bilginize...

Canım kesinlikle haklısın.Gardefi aktar da bana söylemişti.Ayrıca gardefin şampuanı da varmış.

kızlar merhaba aranızda hacı şakir şampuan kullanan varmı özellikle hindistan cevizi özlüsünü.benim saçlarım karma yani dipleri yağlı uçları kuru, boya yaptım ama yine değişmedi.placenta kullandım ama pek faydasını görmedim.saçı böyle olan ve çaresini bulan varmı imdaaat artık yaa.

kızlar bu arada belki bilen vardır ama saçlarımız boyandıktan bir süre sonra matlaşır ya işte bu durumda banyoda saçımızı son kez şampuanlarken avucumuza aldığımız şampuanın içine parmak ucu kadar kullandığımız boyadan koyup avuç içinde karıştırıp saçımızı öyle yıkarsak saçlarımızın boyası kısmen yenileniyor ve parlaklaşıyor özellikle kızıl ve kahvelerde iyi oluyor.tavsiye ederim.

kızlar zeytinyağlı sabun saçında işlem olanları çok kötü yapıo saçımda röfle warda bende kullanmak istemiştim ordan biliyorum kafamçokkarıştı

arkadaslar cogumuzun sacinda boya röfel gibi kimyasal islemler var ..zeytinyagli sabun ile yikayip saca uygun bir sac kremi kullanmak daha mantikli bence

kızlar HACI ŞAKİRİN BEYAZ SABUNU nu kullanmaya başladım ve mükemmel sanuç aldım...
tavsiye ederim...

canım yumuşacık yaptı :)
rahat taranıyor ....
bende şampuanlarda silikon olduğunu öğrendiğimde bırakmaya karar verdim...
ilk kullanışımda biraz sertleştirdi saçımı ama sonradan yani ikinci kullanımda yumuşacık yaptı...
birde her tarayışımda dökülmelerim oluyodu bu sefer olmadı...
bende buna bağladım...
sonuçta içinde kimyasal madde yok :)

cnm haklısın şampuan kullanmayı ben de bıraktım gibi bişey çok az sürüyorum o da ara sıra.bende zeytinyağlı sabunla yıkıyorum dökülme çok azaldı.şampuanlar cidden çok döküyo saçı.

peki bu aktardan aldıgınız sabunun fiyatını bilen varmı vede ne renk yeşil mi almalıyım kahve rengi mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…