Sabırsızlanıyorum ...!

şimdi kan testi sonucumu aldım beta hcg değerim 3946,53 :)) çok mu yüksek kaç haftalık acaba çok merak ediyorum..biz 2 aydır korunmuyoruz geçen ay ilk denememizdi ama adet oldum.bu adetim 1 gün gecikincede test yaptın pozitif çıktı..hala inanamıyorum kan testine bile inanmıyorum arkadaşlar..ama benim herhangi bir belirtim yok ne mide bulantısı ne baş dönmesi..adet oalcakmışım gibi bazen ağrım oluyor kasıklarımda..birde 1 hafta kadar önce üşütmüşüm gibi karnım acayip şişti ve beyaz bir akıntım oldu..hepsi bu yani..

Tebrikler sinema Allah sorunsuz bir gebelik yaşamayı nasip etsin inş.Sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inş. Herkesin gebelik belirtileri aynı değil sanırım.Kasıklarda batma olması normal.Rahim genişlediği için olurmuş o batmalar.Mide bulantısı ise sonraki haftalarda çıkabiliyormuş.Hayırlısı olsun tekrar tebrikler...

şimdi kan testi sonucumu aldım beta hcg değerim 3946,53 :)) çok mu yüksek kaç haftalık acaba çok merak ediyorum..biz 2 aydır korunmuyoruz geçen ay ilk denememizdi ama adet oldum.bu adetim 1 gün gecikincede test yaptın pozitif çıktı..hala inanamıyorum kan testine bile inanmıyorum arkadaşlar..ama benim herhangi bir belirtim yok ne mide bulantısı ne baş dönmesi..adet oalcakmışım gibi bazen ağrım oluyor kasıklarımda..birde 1 hafta kadar önce üşütmüşüm gibi karnım acayip şişti ve beyaz bir akıntım oldu..hepsi bu yani..

çok sevindim senin adına inşaallah allah bizede en yakın zamanda annelik duyqusunu tatmayı ve çift çizqiyi qörmeyi nasip eder :)

canım hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallahhhh,,ama bence çok kaptırma kendini ve olursa sürpriz olsun o daha sevindirici olur senin içinnnnn

kızlar merhaba; valla bende dayanamıyorum adetime 6 gün var acaba bi koşu gidip kanda gebelik baktırsam mı diye sabırsızlanıyorum geçen aya 1 aylık düşük yapmıştım inşallah rabbim bana bu ayda bi melek gönderir tabiki isteyen herkesle birlikte...

hayırlısı olsun canım benimki adteime 3 gün kala idrarda cıkmıstı bende dayanamayıp yapmıstım

kızzlar benden sıze bı tavsıyee bende okadar cok ıstıyorum kı bu olayı takıntı hale getırdım ve olmasıgını anladım sımdı ıse hıc yakmıyorum bırakın herseyı akısına olucagı varsa olur belkıde daha zamanı vardır takmayın kızlar takıntı halıne getırmeyın hayatınızı yasayın esınzle gezın tozun eylenın bıde bakmıssınız hamıle kalmıssınız ummadıgınız anda unutmayın olmuoysa zamını vardır daha allahım ol demedıgı surece olmaz bunu unutmayın allah gonlunuze gore versın

bende çok sabırsızlandrım doktor saati gelmedi. hele o testin sonuççunu beklemek varya deli etti beli ama sonuçunun olumlu alınca dünyalar nenim oldu işllah Allah hepinize nasip etsin. çitf çizgiyi görmeyi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kızlar benimde adetime 5 gün var ama ger an adet olcakmışım gibi ağrım var.birde su gibi akıntım var.ne olabilir sizce hamile olduğumu sanmıyorum ama keşke olsa.göğüslerim çok şişti.önceden hiç akıntım olmazdı. o yüzden biraz şüpheleniyorum ama hayırlısı

kapandı deyı bızımı kandırık yaptılar yaww
way be bak benım bebegımde 31 haftalık oldu masallah:nazar:
ne zor gunlerdı ya

X