sabahları şiş uyanıyorum :(((

gulcinf

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
305
7
bi kaç gündür vücudumda şişlik hissediyorum hatta kilomuda etkiliyo sizdede oluyo mu özellikle ellerim ve ayaklarım şişiyor..aslında çalışmadığım için çok yormuyorum kendimi fazlada yemiyorum ama neden olur ki..

bi kaç gündür vücudumda şişlik hissediyorum hatta kilomuda etkiliyo sizdede oluyo mu özellikle ellerim ve ayaklarım şişiyor..aslında çalışmadığım için çok yormuyorum kendimi fazlada yemiyorum ama neden olur ki..

Benimde şimdiden el ve ayaklarım şişiyo, bugün doktora gittim ve sordum ilk aylarda şişmesi için erken ama tansiyonun eğer normalse önemsemiyoruz bu şişlikleri dedi, albümin taramasını tansiyon yüksek çıkarsa yapıyoruz düşükse yok demektir dedi, önemli ve tehlikeli olan şişlikler yüzde özellikle göz üstlerinde olan şişliklermiş ama yinede tuzlu yeme dedi, sende bir tansiyonunu ölçtür bence ve yediklerine dikkat et yağlı ve tuzlu şeyler daha çok şişiriyo

cnm benimde ayaklarım şiş şimiden böleyiz son aylarda nasıl oluruz valla bilmiyrm

bilgiler için sağol gerçekten ben doktoruma 25.inde gidicem o zamana kadar en azından tansiyonuma baktırırım...kendinize iyi bakın...

tuzu çok sevmem zaten geçen gün tahlil yaptırdım idrar ve kan tahlili normal çıktı tansiyonumda düşük..yani bi sorun yok ama biraz yediklerime dikkat etmeliymişim birde ayaklarımı yüksek tutarak uzanmalıymışım..

canım bende de oluyor bunun nedeni gece sırt üstü yatmakmış,atar damar geçişini engelliyormuşuz ve bu son aylarda ani ölümlere bile neden oluyormuş,yani önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konu ben de hep sırt üstü yatardım şimdi gece uykumda yattığım oluyo o zaman şiş uyanıyorum .sende dikkat et bak göreceksin

olabilir tabii..gerçi hep yan yatıyorum ama uyurken ne şekil aldığımı bilmiyorum ama dikkat edicem bakalım uyanınca ne şekilde uyanıyorum..sağol bilgin için...

canım şekeri ve tuzu azalt.çok ayakta durma.benimde oldu dr uma gittim.bunları dedi.şimdi geçti benim şişliğim.inşallah senin de geçer.

X