Sabaha umut yokken,yıllar sonranı konuşuyorlar

Bu iyice zorlaştırır tabi. Evinizi ayıramıyor musunuz peki? Ev anahtarı teslim ettiler falan demişsiniz
2021 yılında bir ev aldılar inşaat bitmek bilmiyordu şimdide anahtarları verdiler Mayıs 15 e kadar uzattılar şimdide

Şimdi kv kp ile birlikte yaşıyosunuz ve kaynınızda aynı apartmanda doğru mu anladım. Boşverin siz görmezden gelmeyi falan savaş açın valla. Her seferinde kuzenine kardeş diye seslenin. O senin kardeşin falan. Ve her konusu açıldığında gerekirse kavga edin. Bu kadar keskin bi şekilde rahatsızsanız aynı keskinlikle tepki verin. Eğitimi de ihmal etmeyin

Aynı apartmanda değiliz aynı 3 odalı evde yaşıyoruz mahalle 10 kişi

İnşallah ayırırsınız kafanız rahatlar
Evimizin yanında kardeşine ev almışlar kurtuluş yok bunlardan valla keşke öyle bir dünya olsaydı sadece ben ve çocuklarım olsaydı…hele hamilelik şüphem vardı Allah’a o kadar dua ettim ki oruc ağzımla çok Şükür değilmişim

Küçücük çocukların aklina evlilik lafi sokulmasini aslaa anlayamiycam aslaaa

Türkiye’de değiller Rusya’dalar diye hatırlıyorum

Öğretmen öyle şakalar yapabiliyorsa eğitimsiz kayınbabanın böyle şakalar yapması da normal. İkisi de çok saçma. Ama ilki senin hoşuna gidebiliyor.
Ya yeter artık ya bıktım ben sizden valla .diyorum ki öğretmen şaka yaparcasına”невесты нету» dedi yani “gelin,ve ya oğlanın nişanlısı”hangi manada söylediyse artık.şakaydı yaptı gitti bitti.ama kayınbaba belası öyle değil görmüyor musunuz adamlar benim hayatımı idare ediyorlar ne istiyorlar onu yapıyorlar ama ölümü çiğnerler oğlumu kendi tarafıma çekeceğim eger Allah bana ömür verirse

Ne yaptım da bıktın hemen ya aaaa. Kayınbabanın 4 yaşında çocuğu evlendirecek hali yok, o da şaka yapmış, takılmış belli ki. Öğretmen de o da gayet patavatsızca konuşmuş. Ama kayın ailenin zihniyetini sen daha iyi bilirsin tabii ki, akraba evliliğini normal mi görüyorlar gerçekten? Sen istemezsen asla olmaz o iş.

Ondan bıktım ki her yorumda sürekli benim yazdıklarıma ağız eğiyorsunuz .kayın baba şu kız çocuğu doğduğundan beri bu sözü söyler bu gün de söyledi .evet bana kalırsa o iş olmaz.ama oğlu ana baba kuzusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…