Rüyanda hangisini görürsen o mu oluyor yoksa tersi mi

ecrin bebek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2007
209
3
ACABA RÜYANDA KIZ GÖRÜRSEN KIZ ERKEK GÖRÜRSEN ERKEK Mİ OLUYO? YOKSA KIZ GÖRENLERİN OĞLU, OĞLAN GÖRENLERİN KIZI MI OLUYOR.ÇOK MERAK EDİYORUM YA.:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

valla ben evlenmeden önce bir kaç kez kız gördüm ve kucağıma ismini söyleyerek verdiler(ZEYNEP) bekliorum ve ben de merak ediyorum. bebeğim olursa kız mı erkek mi olacak?

bence sen neye niyet ettiysen onu görürsün yani erkek görüp kız olmadı istediğin erkekse hep erkek, kız ise kız görürsün benim ALLAH bağışlarsa 2 çocuğum var biri kız diğeri erkek ikisindede hiç yanılmadım ve rüyalarıma o şekilde gördüm hatta kızımı rüyada görüp ismini koymuştum ve kucağıma aldığımda da ismini rüyamda gördüğüm ismi koydum canım

ben kızımı gördüm kız oldu.hemde bebek arabasını içinde görmüştüm aynı bebek arabasını bile almak nasip olmuştu.şimdide ikidir oğluş görüyorum inşallah buda öyle çıkar hayırlısı.

rüyamda erkek olduğunu gördüm erkek oldu,hemde daha 2 aylıkken ,çevremdekilere dedim bakın benim oğlum olacak,göreceksiniz,Allaha çok şükür sağlıklı bir oğlum oldu. :)

ben hep kızım olduğunu gördüm. ama ikiz hamilelik oldu ve biri kız diğeri erkek. bu yüzden de hep korkuyorum acaba oğluşumu kaybedecekmiyim diye. Allah korusun her ikisini de hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah.

şu an iki aylık hamileyim.ve rüyada doğum yaptığımı ve oğlum olduğunu gördüm.rüyam çıkar mı bilmem ama içimden sanki kız olacakmış gibi geçiyor...
bakalım 2-3 haftaya cinsiyeti belli olur....o zaman söylerim rüyamın tutup tutmadığını
hayırlısı olsun da

valla ben rüyamda kucağıma bi bebek alıyodum erkek diye veriyolardı kucağıma onu severken bide bakıyodumki kız ''ama bu kızzzzzzzzzzz diye şaşırıyodum rüyamda.ama erkek bebek bekliyorum.

Hayırlısı olsun kızlarrr sağlıklı hayırlı evlat olsunlarda kız erkek fark etmez ben rüya gördüm ama hep hamileyken görüyorum rüyamda henüz doğuramadım doğumdan korkuyom yaa rüyamda da görmüyom

ben rüyamda kızım olucağını görmüştüm kız oldu bide bişey sorucam kızlar rüyamda biri bana kızın olucak ismini hayrünnisa koy dedi koysammı koymasammı bişey olurmu korktum ya

sen bilirsin ama hamilelik döneminde insanlar cok yogun karmasık bir psikolojide oldugundan ona görede ruyalar görebiliyor.hayrisini bilmem ama nisa koysaan daha guzel olur diyebilirim:))))
ben hep kız cocugum olsun istiyordum ama ilk haftasından itibaren ruyalarımda heep erkek cocuk gordum.ve bebegim erkekmişş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…