Rüyamda Bebeğimi Gördüm Emzirirken

çok özel ve güzel bi rüya bence... rabbim sana mutluluklar bahşetsin...hayallerin ,rüyaların gerçek olsun........

neredeyse her gün görüyorum böyle rüyalar inşallah bır gün gerçekleşir ya çok istiyorum:KK43:

bende geçen ay bebek emzirdiğimi görmüştüm.gerçek gibi bir rüyaydı :emir_bebek:bebek sadece sağ göğsümden emiyordu vede aynı rüyayı 2 kez görmüştüm.O yüzden bu ay çok umutluydum ama olmadı regl oldum:çok üzgünüm:
Allahtan herşeyin hayırlısını diliyorum inşallah sağlıklı bebişlerimiz olur
:nazar:

kızlar iki oldu bende rüyamda bebeğim oldugunu görüyorum cinsiyetini tam hatırlamıyorum ama daha yeni doğmuş arada bişeylerde yapıyorum ama hatırlamıyorum :1no2: adetim gecikeli 10 gun oldu da şüpelenmediğim için testte yapmadım yapsammı acaba alakası varmıdır :sm_confused:

kızlar iki oldu bende rüyamda bebeğim oldugunu görüyorum cinsiyetini tam hatırlamıyorum ama daha yeni doğmuş arada bişeylerde yapıyorum ama hatırlamıyorum :1no2: adetim gecikeli 10 gun oldu da şüpelenmediğim için testte yapmadım yapsammı acaba alakası varmıdır :sm_confused:

canım on gün gecikmiş bence test yap sen varsa idrarda bile çıkar yani için rahat olsun ama emin değilsen gecikmeli adet oluyorsan tabi biraz daha bekleyebilirsina.s.

bende rüyamda hep eski bir arkadaşı rüyamda hamile görmüştüm ve bu rüya bir hafta boyunca devam etti en sonunda dayanamadım kızı sordum tanıdıklara öğrendimki hamileymiş bende hep kendime yormuştum içten içe:1closedeyes: aradan biraz zaman geçti rüyamda erkek bir bebeği emzirdiğimi gördüm okadar güzel ve gerçek gibiydiki çook etkilendim(rüyası bile çok güzeldi) birkaç gün sonra bende hamile olduğumu öğrendim ama düşük yaptım malesef....

bende rüyamda hep eski bir arkadaşı rüyamda hamile görmüştüm ve bu rüya bir hafta boyunca devam etti en sonunda dayanamadım kızı sordum tanıdıklara öğrendimki hamileymiş bende hep kendime yormuştum içten içe:1closedeyes: aradan biraz zaman geçti rüyamda erkek bir bebeği emzirdiğimi gördüm okadar güzel ve gerçek gibiydiki çook etkilendim(rüyası bile çok güzeldi) birkaç gün sonra bende hamile olduğumu öğrendim ama düşük yaptım malesef....

canım ya üzüldüm :KK43: şuan feci kasıklarım agrıyo bakalım artık ya adetim gecikti ama bebek ruyarıda acaba mı dedirtiyo test yapayım ben emin olmak için a.s.

kızlar ben sitedeki tüm sayfalara girrebiliyorum ama agustos anneleri sayfassına giremiyorum.neden acaba ya neyden kaynaklanıyordur..

kizlar bende bu ay o kadar cok bebek ruyasi göruyorumki,nerdeyse her gun ,aklima da hic takmiyorum ,gercekden ,3 gun önce erkek ruyamda oglum olmus emziriyorum göguslerim de ok adar cok buyumuski bebegimde öyle guzel cekiyorki bol bol sut geliyordu,omuzuma alip gazini cikarirken birden bir miktar uzerime kusdu,cok tatli bebekdi ,2 gun önce ise iki bebek gördum biri kiz biri oglan elime aldim her ikiside elime kakasini yapdi,gecen hafda ise bebegim olmus elime almisdim elimde vefat etmis sonra sunii teneffus yapiyordum tekrar nefes almaya baslamisdi ok adar korkmusdumki ,bundan 1 bucuk hafda önce ise ,yine bi bebek vefat etmis,biri bebegi suyun icine koyunca bebek tekrar canlanmis olarak gördum ,ilk defa bu kadar bebekli ruya gördum ,ama iki gun önce reglim geldi malesef ,benim ruyamida yorumlarmisiniz kizlar lutfen...

çok güzel bir rüya bende bebiş rüyaları görüyorum ama bişey oldugu yok hayalkız sen hamiş değilmiydin yaa ben öyle hatırlıyorummm

MERHABALAR BEN DUN GECE RUYAMDA BIR ERKEK BEBEK GÖRDUM AMA O KADAR TATLIYDIKI ANLATAMAM BEMBEYAZ YÜZÜ VARDI VE ÇOK GULER YUZLU BIR BEBEKTİ. RUYAMDA ÇOK YOĞUNDUM HERYERE YETİŞMEYE ÇALIŞIYORDUM FIRSAT BULDUKÇADA BEBEĞİMİ ALIP EMZİRİYORDUM AMA EMZIRIRKEN ONUN SÜTÜ ÇEKİŞİNİ BİLE HİSSEDIYORDUM SÜTÜM ÖYLE BIR GELIYORDUKİ RESMEN ÇEŞME GİBİ AKIYORDU BEBEĞE ANNECİM BENI SEVIYORMUSUN DIYE SORDUM ANNECİM SENI ÇOK SEVIYORUM DIYORDU BANA KONUŞUYORDU SIMSIKI SARILIYOR HEP BENİ ÖPÜYORDU AMA MİNNACIK BEBEKTİ. RÜYAM BU KADAR ARKADASLAR ÇOK ETKILENDIM HATTA UYANMAK BILE İSTEMEDIM OKADAR GUZELDIKI BEN 2 AY ONCE KIMYASAL GEBELIK YAŞADIM VE BEBEĞİM DÜŞTÜ O YÜZDEN BU RÜYA BENİ DERINDEN VURDU ANLAYACAĞINIZ YORUMUNU BİLEN VARSA YAZSIN BEKLIYORUM ARKADASLAR !!!:bbo:

cnm benm üzülme harika bir rüya allah hayıra çıkarsın ben hamile kalmadan önce seninkine benzer rüya gördüm bebeğim olmuş ve ben bebeğimi emziriyodum sonra üzerinden fazla geçmedi hamile kaldım inşallah en kısa zamanda sendende müjdeli haberi alırız a.s.

arkadaşlar ben de geçen gün rüyamda bir erkek bebeği emzirmek için kucağıma alıyorum. Ama o anki duygularımı tarif edemem aşk gibi bir duygu hissediyorum ona karşı, öyle bir sevgi yani sonra da emziriyorum. İnşallah benim rüyam da bebek habercisidir.

X