Rüyamda Bebeğimi Gördüm Emzirirken

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
MERHABALAR BEN DUN GECE RUYAMDA BIR ERKEK BEBEK GÖRDUM AMA O KADAR TATLIYDIKI ANLATAMAM BEMBEYAZ YÜZÜ VARDI VE ÇOK GULER YUZLU BIR BEBEKTİ. RUYAMDA ÇOK YOĞUNDUM HERYERE YETİŞMEYE ÇALIŞIYORDUM FIRSAT BULDUKÇADA BEBEĞİMİ ALIP EMZİRİYORDUM AMA EMZIRIRKEN ONUN SÜTÜ ÇEKİŞİNİ BİLE HİSSEDIYORDUM SÜTÜM ÖYLE BIR GELIYORDUKİ RESMEN ÇEŞME GİBİ AKIYORDU BEBEĞE ANNECİM BENI SEVIYORMUSUN DIYE SORDUM ANNECİM SENI ÇOK SEVIYORUM DIYORDU BANA KONUŞUYORDU SIMSIKI SARILIYOR HEP BENİ ÖPÜYORDU AMA MİNNACIK BEBEKTİ. RÜYAM BU KADAR ARKADASLAR ÇOK ETKILENDIM HATTA UYANMAK BILE İSTEMEDIM OKADAR GUZELDIKI BEN 2 AY ONCE KIMYASAL GEBELIK YAŞADIM VE BEBEĞİM DÜŞTÜ O YÜZDEN BU RÜYA BENİ DERINDEN VURDU ANLAYACAĞINIZ YORUMUNU BİLEN VARSA YAZSIN BEKLIYORUM ARKADASLAR !!!:bbo:

Rüyamda sizin gibi bebek emzirdiğimi gördüm,birkaç gün sonra da erkek çocuğumun olduğunu gördüm ve sonunda geçen ay hamile kalmıştım.Demek bebeğe vesileymiş gördüğüm rüyalar diyordum.İnşallah sizin içinde hamileliğe vesile olur.Ama kimyasal gebelik yaşadım ve sonlandı maalesef:çok üzgünüm:.Bakalım ümidimizi kesmedik,Rabbim herkese nasip etsin.Rüyanız da gerçek olsun inşallah
:dance::dance::dance::dance::dance: sevinmemiz yakın olsun
Hoççakalın...

bende hep bebekle ilgili rüyalar görüyorum bırkeresınde emzırırken de görmüştüm.büyüklere anlattığımda erkek bebeğin sevinçli habere süt emzırmenın de imanın güçlenmesine işaret olduğunu söylemişlerdi,hayırolsun inşallah öyle diyelim.

biz bebek düşündüğümüzde ilk 2 ay hamile kalamamamıştım 3. ay kalmışım benim haberim yoktu.gece rüyamda erkek bir bebek yüzüme işemişti :) pipisini gördüm hatta..ve ilk kez böle bi rüya görmüştüm sabah uyandımda içimde hamileymişim gibi bi his vardı ve esime hemen test aldırdım ve hamileymişim havalara ucmuştum.suan 7. ayım bitti kızlar ve bebeğim erkekk ..bu aralar bende hep oğlummuş rüyamda görüyorum emziriyorum hayırlısı. allahım isteyen herkese nasip etsin

teşekkurler kızlar inşallah tekrardan kalırım anne olma duygusunu o ruyada yaşadım ınanın çok farklı bişeydi anlık bile olsa yaşıor ınsan umarım hamıleyımdır ınsallah sağlıklı olsun yeter bi kere canım yandı çunku:KK43:

nikin gibi güzel hayaller gör hayalkız inşallah.inşallah o duyguyu yaşarsınn ve çok güzel bir anne olursunnn

canım umarım çok tatlı bi bebişin olur şimdi olmasa bile mutlaka olacaka bende bi dış gebelik gecirdim ama şimdi tekrar deniyorum anne olmayı ne can acıtıcı bişey olduğunu bilirim ama pes etme umutsuzluğa kapılma hersey gönlünce olsun canımyerimseniben

ayy çok güzel bir rüya görmüşün yaaaa. İNŞALLAH bebeğin olur ve o bebeğe benzer. ben oğluma hamileyken rüyamda görmüştüm aynı ona benziyor oğlumda.belki bu bebeğimide görürüm rüyamdaa .)

canım bu çok güzel bir rüyaymış
bende görmüştüm bebeğimi emzirirken
çok hayırlı bir rüya die yorumlamışlardı

MERHABALAR BEN DUN GECE RUYAMDA BIR ERKEK BEBEK GÖRDUM AMA O KADAR TATLIYDIKI ANLATAMAM BEMBEYAZ YÜZÜ VARDI VE ÇOK GULER YUZLU BIR BEBEKTİ. RUYAMDA ÇOK YOĞUNDUM HERYERE YETİŞMEYE ÇALIŞIYORDUM FIRSAT BULDUKÇADA BEBEĞİMİ ALIP EMZİRİYORDUM AMA EMZIRIRKEN ONUN SÜTÜ ÇEKİŞİNİ BİLE HİSSEDIYORDUM SÜTÜM ÖYLE BIR GELIYORDUKİ RESMEN ÇEŞME GİBİ AKIYORDU BEBEĞE ANNECİM BENI SEVIYORMUSUN DIYE SORDUM ANNECİM SENI ÇOK SEVIYORUM DIYORDU BANA KONUŞUYORDU SIMSIKI SARILIYOR HEP BENİ ÖPÜYORDU AMA MİNNACIK BEBEKTİ. RÜYAM BU KADAR ARKADASLAR ÇOK ETKILENDIM HATTA UYANMAK BILE İSTEMEDIM OKADAR GUZELDIKI BEN 2 AY ONCE KIMYASAL GEBELIK YAŞADIM VE BEBEĞİM DÜŞTÜ O YÜZDEN BU RÜYA BENİ DERINDEN VURDU ANLAYACAĞINIZ YORUMUNU BİLEN VARSA YAZSIN BEKLIYORUM ARKADASLAR !!!:bbo:

CANIM İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA HAYIRLI BİR BEBEĞİN OLUR. BENDE İKİ GÜN ÖNCE RÜYAMDA GECE KALKIYORUM VE KARNIMIN İÇİNDE BEBĞİMİ GÖRÜYORUM SONRA EŞİME KIZIYORDUM BAK BENİ DARALTTIN BEBEK TERS DÖNDÜ DİYE SONRA TEKRAR YATAGA YATIYORDUM SİZCEE NE OLABİLİR ANLAMI....AMA RESMEN GÖRÜNÜYORDU YAA HANİ BEBEK ANNE KARNINDA 8, AYI FALAN GİBİYDİ.. ÇOK TEMİZDİ. ARKADAŞLARR CVP LÜTFEN HAFTAYA AŞILAMAM VARDA ..........senağlama

Ben De Haziranda Rüyamda Oğlum Olduğunu Gördüm.eylülde Hamile Kaldim Ve şimdi Bi Oğlum Olacak.

canım benim belki inanmayacaksın ama bende rüyamda görmüştüm ama cinsiyeti neydi bilmiyorum sadece çok güzel bir bebekdi be benimdi yanımda uyuyodu çünkü hatta burda bende yazmıştım rüyamı ... ve çok geçmedi belki ay sonrasında hamile olduğumu öğrendim evet seninde sevinmen yakın canım içini rahat tut :teytey:

süper bir rüya hamile olman çok yakın bende görmüştüm aynen aradan çok geçmeden hamiş olduğumu öğrendik seninde sevinmen çok yakın canım

süper bir rüya hamile olman çok yakın bende görmüştüm aynen aradan çok geçmeden hamiş olduğumu öğrendik seninde sevinmen çok yakın canım

İKİ GÜN ÖNCE RÜYAMDA GECE KALKIYORUM VE KARNIMIN İÇİNDE BEBĞİMİ GÖRÜYORUM SONRA EŞİME KIZIYORDUM BAK BENİ DARALTTIN BEBEK TERS DÖNDÜ DİYE SONRA TEKRAR YATAGA YATIYORDUM SİZCEE NE OLABİLİR ANLAMI....AMA RESMEN GÖRÜNÜYORDU YAA HANİ BEBEK ANNE KARNINDA 8, AYI FALAN GİBİYDİ.. ÇOK TEMİZDİ GÖZLERİNİ BİLE GÖRÜYORDUM. ARKADAŞLARR CVP LÜTFEN HAFTAYA AŞILAMAM VARDA ..........

Bende kendimi bi bebek emzirirken gördüm.Kızdı galiba...

Başka bi rüyamda da bi bebek vardı kanapenin üzerinde sanırım altına yaptığını düşündüm ve temizleyecektim altını,ama kendimi temizlerken görmedim, uyandım sanırım.

Yakın zamanda olur mu dersiniz??İnşallah tüm bekleyenler kavuşur.

Çok güzel ve bir o kadar hayırlı bir rüya..
Tüm rüyalarıyın gerçekleşmesi dileği ile tatlım..
Güzel rüyalar gerçek olur inş..

Kizlar Ruyadan Sonra Ben Hamile Kaldim Suan 4 Hafta 5 Gunluk Hamileyim:)

hadi ya inan çok sevindim allah analı babalı büyütmek nasp eder inş bende akşam gördüm kız bebekten kaçıyorum ama bu biraz büyüktü koşturuyo arkamdan ben ondan kaçıyorum en sonunda yakaladı beni öptü sarıldı bana bende onu öptüm yüzünü falan hatırlıyorum çok tatlıdı yaa saçları uzun kıvırcıktı nasıl bastım onu bağrıma bende çok etkilendim yarın adet günüm bakallım inş bende olurum... tebrik ederim cnm senia.s.:nazar:

X