Rüyada bebek emzirmek

Lady Guinevere

“Size Nasıl Geliyorsa”
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
7.119
5.859
Kızlarrr iyi aksamlaaar 🥰🥰
Ben hamile kaldığımdan beri çok yoğunlaştı rüyalarım. yani eskiden de görüyordum ama hatırlamıyordum büyük ihtimalle 😂 Su an aklımda kalıyorlar. Bi kaç kez esimin beni aldattığını gördüm. Cogu zaman yemek görüyorum 🙄😂
Dün gece gördüğüm rüyatiyı anlatmak istiyorum yorumlayacak birileri vardır diye.
Rüyamda kucağımda çok tatlı bi bebek var emzircek cocugu sol göğsümü veriyorum ilk. bebek 2-3 dk emip uyuyor. ama bayağı böyle lık lık emiyor 😂 ben de çok kısa emdi doymamıştır diye düsünüyorum bu arada bebeği ilk emzirişim. belki soldaki süt bitmiştir diyorum ve sağ göğsüme koyuyorum bebeği ama emmiyor. ağzını bile açmıyor uyuyor öyle. ben de belki ememiyor, yoruluyor emerken diye düsünüp göğsümü sıkıyorum. bebeğin dudaklarına süt geliyor ama bebek uyumaya devam ediyor, sütle hiç ilgilenmiyor. sonra farkediyorum ki göğsümden krem gibi gelmeye başlıyor süt. siliyorum yine geliyor. ben de artık diyorum ki bebek doydu demek ki doymasa uyumazdı diyip içim rahat ede ede bebeği yatağına yatırıyorum.

sonrası uyandım. internette araştırdığımda emzirmek sorumluluk vs anlamına geliyormus. siz ne düsünüyorsunuz? 🙄

Bence bebeğini sürekli düsündüğün bir an önce kucağına almak istedigin için bilinçaltın sana böyle görüntüler gösteriyor.

Bence bebeğini sürekli düsündüğün bir an önce kucağına almak istedigin için bilinçaltın sana böyle görüntüler gösteriyor.
belki de. son 3 aydır bebekle işgili gördüğüm 2. rüyam bu. diğeri de 1 ay önce kadardı. orda da bebek uyuyordu. anneme “bu hep uyuyacak mı böyle?” diyordum. her rüyada bebeğin uyuması rahatsız etti beni sanırım

Artik görmek sevmek istiyorsun onu demek ki.Ben kardesim uyurken hep kucağıma alirdım.Uyansın da seveyim diye.

X