Rüya gibi geliyor 19/11/2008 nikahım 30/11/2008 düğünüm vaaarr:)))))

YaprakDokumun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
533
2
38
Hala inanamıyorum 19/11/2008 14:00' de nikahım. 30/11/2008 13:00 - 17:00 düğünüm var. 9 sene bekledik çok şükür Allahıma sonunda kavuşuyoruz.:asigim: telaş büyük sürekli bir koşuşturmaca var. pazar günü evimizi temizledik çarşamba da eşyalarımız geliyor. Allahım tüm isteyenlere nasip etsin bu mutluluğu:nazar::enbuyukkk:

Allah mesut etsin canım . Ne güzel telaştır o , sevdiğinle allah bir ömür boyu mutluluk versin insallah .

canım senin adına çok sevindim bu telaşlar çok güzel. bende 7.5 sene bekledikten sonra muradıma erdim gerçekten sevdiğin insanla beraber yaşamak çok güzel. Allah tamamını erdinsin. Tebrik ederim.a.s.

hepinize çok çok teşekkür ederim, çok değişik bir duygu, biraz da burukluk var evimden ayrılacağım için. canım annem gözlerini sile sile bir hal oldu belli etmemeye çalışıyor ama çok kötü farkındayım:çok üzgünüm:senağlama

Birtanem kk daki ilk arkadaşlarımdan birisin ve yerin başka bunları söylememe gerek yok :asigim: istenme söz nişan hepsini söylediğin zamanları ve o zamanlar paylaştıklarımızı hatırladım birde gözlerim doldu şuan senağlama o kadar mutluyum ki senin için dilerim çok çok mutlu olursun :asigim: Allah tamamına erdirsin canımın taa içi güzel yüzünden o tatlı gülüş hiç eksilmesin:1hug: seni çok seviyorum canım arkadaşım :asigim: biliyorsun orda olmayı çok istiyordum ama kısmet değilmiş yine de kalbim seninle :asigim: darısı bana :smiley-cool:

Birtanem kk daki ilk arkadaşlarımdan birisin ve yerin başka bunları söylememe gerek yok :asigim: istenme söz nişan hepsini söylediğin zamanları ve o zamanlar paylaştıklarımızı hatırladım birde gözlerim doldu şuan senağlama o kadar mutluyum ki senin için dilerim çok çok mutlu olursun :asigim: Allah tamamına erdirsin canımın taa içi güzel yüzünden o tatlı gülüş hiç eksilmesin:1hug: seni çok seviyorum canım arkadaşım :asigim: biliyorsun orda olmayı çok istiyordum ama kısmet değilmiş yine de kalbim seninle :asigim: darısı bana :smiley-cool:

balım benim :1hug:ben de senden bunları duyunca gözlerim doldu:çok üzgünüm: herşeyimi ilk seninle paylaştım. o kadar destek oldun ki inan etrafımda bu kadar yardımcı olmaya çalışan çıkmadı. senin yerin bende bambaşka çok iyi biliyorsun. düğünümde yanımda olamayacaksın ama elin hep omuzumda olacak biliyorum ve seni çok seviyorum:asigim:

X