Rüya Gibi Evler

ayyyyyyy çok güzel evler muhteşem manzaralar ama ben buralarda korkarım yaşıyamam.böyle evlerde benim biraz şehir içinde olacak evim..........

gece biri gelecek diye ödüm kopar....................

Özel hayata saygı kalmadı bu ne rezilliktir canım..sengözlerimebaksanab
kim izin verdi size yazlıgımı kışlıgımı sonbaharlıgımı ilk baharlıgımı sinirliyken oturdugum sevinçliyken yaşadıgım vs. evlerimin fotoları yayınlamanızı....şakkıdı
tamam isteyen arkadaş istedigi evimi alabilir...naniknanik
deşifre oldular oturmam artık onlarda....laelaelaelaelae

3.ye bayıldım..sağlamlaşırsa süpre olur..vede 6 da güzelmiş..ama benim aklım 3 de..

evet çok korkunçlar hele deniz fenerli olan korku filmlerinde genellkle deniz feneri olur ışık gelip gider..ay..ben ilk eve bayıldım bi tek

teşekkür ederim p.için,hepsi bende mevcuttu..
insanın bakarken bile içi açılıyor,oturanın vay haline! jeyyar
ben olsam 1.yi 2.yi birde 5.yi alırdım

tam benlik evler,emeğine sağlık canım özellikle buna bayıldım........................

evler süper valla allah herkese nasip etsin inşaallah ......................

çok güzeller canım ama neden tam bilmiyorum ben böyle yerlerdeki yani biraz daha kuytularda insanlardan uzak kalmış yerlerden ve evlerden korkuyorum (

süper muhteşem harika.başka ne denir ki?
ama sadece hayalini yaşarım.neyse şu günümüze ve halimize şükürler olsun.eee hayalide güzel.teşekkürler

Ay ay ayyy dedim kaldım sadece yaa.Görüntüsü bile rahatlatıyor insanı.

bnde 2.yı ıstıyorm supermiş hakkatten allah bızde nasıp etsın ama cok zorrrrrrrrr.........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…