rüya bitti malesef uyandım.

yazgxuxlxuxm..

canım kızım allaha emanet
Kayıtlı Üye
28 Mart 2007
1.019
24
43
arkadaşlar mrb.o kadar istememe o kadar özlemle beklememe rağmen 10 gecikmeli olarak bu gün malesef adet oldum.tam da kan tahlili yaptırmaya karar vermişitm.ama olsun bakalım her işte bir hayır vardır.senağlamasenağlamasenağlama

Nefes aldığın müddetçe hiçbirşey bitmez, sabırla ve sevgiyle isteyip bekliyceksin. En güzel rüyanı en kısa zamanda görürsün inşallah. Herşey de vardır bir hayır. Hayırlısını versin Rabbim sana. :1hug:

Camdan Kalp ne güzel demiş nefes alıp verdiğin sürece hiçbirşey bitmez. Demekki hayırlısı böyleymiş. Herşeyin hayırlısını dile arkadaşım. Seni çok iyi anlıyorum

evet herşeyde bi hayır vardır ve allah herşeyin en hayırlısını en doğru zamana yazmıştır zaten. içindeki isteği hiçbi zaman yitirme. ve sabırlı ol lütfen.

arkadaşlar selamün aleyküm.o kadar istememe o kadar özlemle beklememe rağmen 10 gecikmeli olarak bu gün malesef adet oldum.tam da kan tahlili yaptırmaya karar vermişitm.ama olsun bakalım her işte bir hayır vardır.senağlamasenağlamasenağlama

esmacım canım arkadasım kader arkadasım benım senı okadar ıyı anlıyorumkı bızı bız anlarız baskası degıl ama bızım durumuzda olan okadar ınsan varkı yalnız degılsın degılız burada bırbırımıze sıkıca tutunmamız lazım canım
kendınde soylemıssın her ıste bır hayır vardır elbettekı sende anne olucaksın rahım var yumurta var sperm varsa ımkansız degıl canım belkı hemen degıl ama bırgun mutlaka olucak ben ınanıyorum sende ınan suan huzunlendım gozlerım doldu ama umıtlıyım senın adına kendı adıma sende umıdını kaybetme ınanclı bır ınsansın ve ınanmaya devam et dualarını eksık etme
sen herseyın en ıyısını hak edıyorsun canım
bız cok ıyı bır anne olucaz cunku kıymetlılerımızı gec yakaladıgımız ıcın daha kıymetlı olucaklar ve.......
hersey cok guzel olucak arkadasım Şeniz Şeniz Şeniz

Kizlar Okadar Kötüyüm Ki Eşime Nasil Söylicem çok üzülcek Bu Sefer.hep Rüyasinda Görüyodu Kaç Gündür Gece Kalkip Karnima Dokunuyodu.yavrum Ordamisin Diye.10 Gün Ne Güzeldi .rüya Gibi.rabbim Gerçek Etsin Inşallah.senağlamasenağlamasenağlama

canım herseyın hayırlısı elbet Rabbimin yazdıgı zaman olacaktır hiç üzülme
inşallah en yakın zamnda alırız güzel haberlerini

Kizlar Okadar Kötüyüm Ki Eşime Nasil Söylicem çok üzülcek Bu Sefer.hep Rüyasinda Görüyodu Kaç Gündür Gece Kalkip Karnima Dokunuyodu.yavrum Ordamisin Diye.10 Gün Ne Güzeldi .rüya Gibi.rabbim Gerçek Etsin Inşallah.senağlamasenağlamasenağlama

ama sen bu kadar kafanı takarsan hamile kalamazsın ki. olacağına inan ve kötü şeyler getirme aklına. herşeyin hayırlısı.

esmacım canım arkadasım kader arkadasım benım senı okadar ıyı anlıyorumkı bızı bız anlarız baskası degıl ama bızım durumuzda olan okadar ınsan varkı yalnız degılsın degılız burada bırbırımıze sıkıca tutunmamız lazım canım
kendınde soylemıssın her ıste bır hayır vardır elbettekı sende anne olucaksın rahım var yumurta var sperm varsa ımkansız degıl canım belkı hemen degıl ama bırgun mutlaka olucak ben ınanıyorum sende ınan suan huzunlendım gozlerım doldu ama umıtlıyım senın adına kendı adıma sende umıdını kaybetme ınanclı bır ınsansın ve ınanmaya devam et dualarını eksık etme
sen herseyın en ıyısını hak edıyorsun canım
bız cok ıyı bır anne olucaz cunku kıymetlılerımızı gec yakaladıgımız ıcın daha kıymetlı olucaklar ve.......
hersey cok guzel olucak arkadasım Şeniz Şeniz Şeniz

EVET CANIM ARKADAŞIM BİZ Bİ İMTİHA DÜNYASINDAYIZ.YAVRULARIMIZLA İMTİHAN EDİLİYORUZ.HER AY BİR SINAVDAN GEÇİYORUZ.RABBİM BU SINAVLARIN HEPSİNDEN HAYIRLISIYLA GEÇMEYİ.VE MELEKLERİMİZE EN KISA ZAMANDA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.

Nefes aldığın müddetçe hiçbirşey bitmez, sabırla ve sevgiyle isteyip bekliyceksin. En güzel rüyanı en kısa zamanda görürsün inşallah. Herşey de vardır bir hayır. Hayırlısını versin Rabbim sana. :1hug:

CANIM BENİM ÇOK SAOL.BU GÜZEL UMUT DOLU SÖZLERİN İÇİN. ALLAHA EMANET OL.

EVET CANIM ARKADAŞIM BİZ Bİ İMTİHA DÜNYASINDAYIZ.YAVRULARIMIZLA İMTİHAN EDİLİYORUZ.HER AY BİR SINAVDAN GEÇİYORUZ.RABBİM BU SINAVLARIN HEPSİNDEN HAYIRLISIYLA GEÇMEYİ.VE MELEKLERİMİZE EN KISA ZAMANDA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.

cok guzel soylemıssın bız ımtıhandan gecıyoruz
bazı arkadaslarımız nekadarda kolay soyluyo canım bukadar takarsan olmaz dıye ama takmamak kolay degıl hele bız okadar ozlemle beklerken nasıl dusunmeden bekleyebılırızkı sanırım kendılerı beklemedıgı anda kaldılar :uhm:
benım esımde 1 hafta gectı dıye hamıleymısım gıbı davranıyo bana bende olucam bugun yarın bılıyorum bısey yok ama anlatamıyorumkı ona sevınıyo ıste
ınsallah canım bu surec cabuk gecerde bızde bıranonce alırız bebıslerımızı kucagımıza yerimseniben yerimseniben yerimseniben

CANIM ARKADAŞIM...
BU REGL DÖNEMİNDEKİ DEĞİŞİMLER
HAMİŞLİĞİN YAKIN OLDUĞUNUN HABERCİSİDİR. ( Eskiler öyle der )

SENDE MELEĞİNE KAVUŞACAKSIN HAYIRLISIYLA...
EVET CANIM BU BİR SINAV...
SENDE BU SINAVDAN BAŞARIYLA GEÇECEKSİN.
TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA, HERŞEYDE BİR HAYIR OLDUĞUNU,
SÜREKLİ TEKRAR EDİYORSUN.

HAMİŞ OLDUĞUNU HEP BİRLİKTE GÖRECEK ve ŞÜKÜRLER OLSUN DİYECEĞİZ HAYIRLISIYLA...

"ALLAHIM BU KADAR İSTEKLİ BİR AİLENİN HEMEN BEBEKLERİ OLSUN.
BENİM CANIM ARKADAŞIM HEMEN ANNE OLSUN." ( Amin )

X