rüya bebeğim kollarımda

Ç

ÇİLEK-79

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ÇİLEK-79
arkadaşlar merhaba
öncelikler bana güzel mesajlar gönderen herkese teşekkür ederim.

13.08.2008 tarhinde doğum günümde mecburen sezeryanla kızım dünyaya geldi. 12.08.2008 salı günü kontrolüm vardı ama doktorum izindeydi. o yüzden beni 17.08.2008 günü kontrole çağırdı. eşim kontrol zamanına uzun bir süre olduğu için aynı hastanede başka bir doktora götürdü beni. iyiki gitmişim. suyum azalmış plesenta yaşlanmış ve bebeğimin gelişimi durmuş. bir an önce bebek alınmazsa hayatı tehlikeye giricekmiş. beni ertesi sabah birinci sırada ameliyata aldılar. önce sabah 08:00 de doğumhane gittim gerekli hazırlıklar yapıldı. saat 10:00 da beni ameliyathaneye götürdüler. eşimden ayrılmak çok zordu ama o üzülmesin diye hiç ağlamadım. anestezi uzmanı benimle kısa süreli bir sohbet etti hazırlıklar yapılırken. sonra doktorum geldi. hadi hayatım bebeğine kavuşturalım seni artık dedi gerisini hatırlamıyorum. :))). uyandığımda doktorum başımdaydı ve bebeğimin aynı bana benzediğini söyledi. 2 gece hastanede kaldım aslında ertesi günde taburcu olabilirmişim gazımı erken çıkardım. ama eşim doktor kontolünde kalmamı istedi malum ağrılar hastanede daha çabuk diniyor. kızım 2.500 gr 42 cm doğdu. minik kızım hastanedeki bütün hemşirlerin sevgilisi oldu. şu anda hızla büyüyor. Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın bütün bebekleri nazarlardan korusun. a.s.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Allahim anali babali büyütsün canim maşallah pitirciğina senin allaha emanet

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
allah analı babalı sağlıklı hayırlı evlat büyütmek nasip etsin darıısı tüm hamişlere

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Allah analı babalı büyütsün cnm...

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
canım allah analı babalı büyütsün.mutlu olun.sevgiyle kalın

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin minik meleğinihihoyyyt

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
gözünüz aydın.Allah analı babalı büyütsün

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
allah analı babalı buyutsun ...ailenle bir ömür boyu mutluluklar

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
allah analı babalı büyütsün güzelim darısı başımıza

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
allah analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
canım arkadaşım Allah sizlere bağışlasın minik Rüyayı. Demek seninde benim gibi plesentan yaşlanmış ve bebeğinin gelişimi durmuş...Neyseki kızın sağ salim kucağında.Önemli olan bu...En kısa sürede fotoğraflarını da bekliyoruz yeğenimizin. a.s.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Tebrikler zeynepcim allah anali babali büyütsün bebişini

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
gözün aydın tatlım Allah analı babalı büyütsün inşallah.Hayırlı evlat olsun inşallah

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
GÖZÜNAYDINN HayIRLI OLSUNN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN MELEĞİNİİİ

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
Allah analı babalı saglıklı uzun ömürler versin canım.

• Konu Sahibi ÇİLEK-79
canım allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ... benim kızımda küçük dogdu ama bana çok büyyük gelio dediğin gibi hızlı büyüyorlar saglıklı olsunlarda zayıf olsunlar annişleri onlar çabucak büyütürler nasılsa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…