Ruslana Korşunovava ve hazin sonu

936fullruslanakorshunovu.jpg

600fullruslanakorshunov.jpg

936fullruslanakorshunov.jpg

yazik ettiler kiza :2:

simdi geriye sadece fotograflari kaldi..

keske yasiyor olsaydi :KK5:

Son düzenleme:
Acaba gercekten ıntıhat mı etti ..
Nasıl bır derdı vardı ki bu kadar hayat gülen hayat dolu ışıl ışıl bır genç kız kendı hayatına kendısı son verebıldı ..
cok yazık olmuş fotoğraflara baktıkca uzuluyor ınsan..

Çok güzel yüzünde benide hüzünlendiren bir hüzün var her resimde.
Bakışları çok farklı gözlerim doluyor bu resimlere bakınca ama güzelliğindende gözlerimi alamıyorum özellikle bakışlarındaki o ifade muhteşem.Benim bir tanıdığımda var bu kız kadar muhteşem güzellikte bir kızdı gözleri yüzü heryanı ile ailesi üstüne titriyordu tek çocuk oda intahar etti bunun gibi balkondan atlayarak.
Baya konusu oldu.Ecem yavuz ismi goglede aratırsanız belki resimlerini görebilirsiniz..

Çok güzel yüzünde benide hüzünlendiren bir hüzün var her resimde.
Bakışları çok farklı gözlerim doluyor bu resimlere bakınca ama güzelliğindende gözlerimi alamıyorum özellikle bakışlarındaki o ifade muhteşem.Benim bir tanıdığımda var bu kız kadar muhteşem güzellikte bir kızdı gözleri yüzü heryanı ile ailesi üstüne titriyordu tek çocuk oda intahar etti bunun gibi balkondan atlayarak.
Baya konusu oldu.Ecem yavuz ismi goglede aratırsanız belki resimlerini görebilirsiniz..

evet biliyorum ecem yavuzu pek çok ortak arkadaşımız vardı çok güzel bir kızmış.

X