Dudak Makyajı Ruj tavsiye edin!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

rockergirlml

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
57
1
Merhabalr, dudaklarım çok kalın olduğu için ruj süremiyorum.
Bana hafif rujlar lazım,. tavsiyelerinizi bekliyorum.

Anlamadim ya? Benim de cok kalin ve en sevdigim makyaj dudak makyajidir. :26: Tam tersi dudaklarin kalin oldugu icin güzel gider sana ruj, sorununu ben de anlayamadim...

Anlamadim ya? Benim de cok kalin ve en sevdigim makyaj dudak makyajidir. :26: Tam tersi dudaklarin kalin oldugu icin güzel gider sana ruj, sorununu ben de anlayamadim...
Ya benim ssorunum şu. Haklısın kalın dudaklarda ruj çok güzel durur. Ama ben burdayım diye bağırır resmen yani aşırı dikkat çekiyo. Ruj sürüp dışarı çıkmam imkansız. Ruj yerine dudak balmlarından kullanıyorum. Bende işte bu şekilde dudak balmı tarzında kullandığınız ürünler varsa onları soruyorum.

aslinda goreceli tabii, kimisi de belirgin olsun diye surer ruj... : )

En son clinique chubby stick diye kalem seklinde ruj aldim. son derece eglenceli... Yumusak surumlu, kalici falan degil. ama cok zevkli ve pratik kullanmasi...

En son clinique chubby stick diye kalem seklinde ruj aldim. son derece eglenceli... Yumusak surumlu, kalici falan degil. ama cok zevkli ve pratik kullanmasi...
biliyorum o ruju yaa. standta denemiştim ama çok az renk vardı istediğim renk yoktu. Ben koyu ton istiyorum. vişne çürüğü :) sanırım benim baktığım yerde kalmamıştı.
Ne kadara aldın acaba???

birde şey sorucam kullanımı çok pratik gerçekten de. ruju nasıl kullanıcam yani normal rujlarla gibi alttan çevirincemi uzuyor? :) öyle bişey dikkatimi çekmedide orda kullanırken :S

Ben chunky cherry denen 5 nolusunu aldim clinique kalem rujun, koyu cingene pembesi ama dudakta son derece dogal, hafif bir pembelik veriyor, daha dogrusu dudak rengimde iyi duruyor. Dudaklarim zaten cok acik renk degil. Internetteki renklerle alakasi yok ama.

evet alt kismini cevirince icindeki normal ruj gibi disa cikiyor. Ama inan kalici degil, sirf merakim ve eglencesi icin aldim, kolay surulmesi de hosuma gitti, ucu daha sivricene normal ruj kalibina gore. Daha tasirmadan rahat surebiliyorsun. Tek bir guzelligi daha tereyag gibi olan cinsi. Gerci clinique in butter shine serisi var, gecen yazmistim, tereyag gibiler cidden. Ama muhakkak denemen lazim, surunce bambaska renkteler cunku..

Bu kalem cliniqueler dedigim gibi dayanikli degiller, ama pek sevdim yahu.. Dokusu cok guzel.. 18 euro falan idi ne yazik ki. Ama az aliyorum alerji yapmayan bir sey aliyorum. Ne diyeyim ayni hesaba geliyor valla. Uc dort tane alacagima falan diyeyim sana....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…