Rota virüsü aşısı yardim

Kizlar merhaba. 2.ay aşısı yaptırmaya gittiğim de rotavirusu aşısı var ucretli asi. Yaptırıp yaptirmamak size kalmış dediler. Ilk bebeğim oyuzden bilmiyorum. Sizce yaptırmalımiyim .
Kesinlikle yaptırılması gereken bir aşı. Rota virüsü çok fazla arttı ben yaptırdım. Tabi gözümün önünde bir örnek olmasaydı bu kadar bilinçli hareket edermiydim bilmiyorum . Arkadasin cocugu 1 ay yoğun bakımda kaldı ve çocuğum gözümün önünde eriyip gidiyor diye ağlayıp duruyordu. Çok şükür iyileşti ama ben çok korktuğum için yaptırdım Kesinlikle iki dozunu da yaptır.

Yok onu yaptırmadım sağlık ocağındada bisey demediler ne zaman yapılıyormuş menenjit
Tam olarak bilmiyorum. Kuzenimle ayni zamnda doğum yaptik. Suan ikimizinde bebegi 2 bucuk aylik. Kuzenime 3 doz demisler ve bu ay ilk dozu yapmislar. Bna da 1 yasindan sonra yapacagiz tek doz dediler. Benmde kafm karıştı

Tam olarak bilmiyorum. Kuzenimle ayni zamnda doğum yaptik. Suan ikimizinde bebegi 2 bucuk aylik. Kuzenime 3 doz demisler ve bu ay ilk dozu yapmislar. Bna da 1 yasindan sonra yapacagiz tek doz dediler. Benmde kafm karıştı
Menenjit çeşitleri var hepsi aynı amaca ulaşıyor. Bebek küçükken dozlar daha fazla yaşında tek doz oluyor 2 yaşta vsde yapılabiliyor tercih sizin 3 doz bana cok geldiği için tek doz yaptırcam müsait olduğumda.

Menenjit çeşitleri var hepsi aynı amaca ulaşıyor. Bebek küçükken dozlar daha fazla yaşında tek doz oluyor 2 yaşta vsde yapılabiliyor tercih sizin 3 doz bana cok geldiği için tek doz yaptırcam müsait olduğumda.
Saglik ocagindaki ebe 1 yasindan sonra tek doz yapalim dedi bnde bilmediğimden tamam dedim. Sonra 3 dozun olduğunu duydum. Haftaya doktorumuzda konrtol var. Birde ona sorup ona göre harekt edecegim artık

Ben yaptırdım kızıma. Menenjiti de iki farklı marka, bexserove menactra toplam 5 doz olacak.

3 doz olarak mi yaptiriyorsunuz.
Sanırım öyle pandemiden dolayı maalesef aşının dozları da şaştı doktor okula başlayınca da yaptırabilirsiniz dedi daha bir doz yaptırdık bu ay kontrole götürmeyi düşünüyorum sağlık sigortası yenilenince o zaman tekrar soracağım ne zaman yaptıralım diye.

X