Rosense gül suyu ile makyaj silinir mi?

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
mrhaba arkadaslar.rosensenın gül suyundan almayı dusunuyorum.fakat nasl kullancagmı bılmıyorum.ben normalde makyajımı sabunla temızlerım.pekı bu gül suyunu makyajı temızledıkten snramı uyguluyoruz?durulamadanmı kullanılıyor yani?yardımlarınızı ıcın smdıden tesekkur ederım...

Son düzenleyen: Moderatör:
canım gül suyu hem doğal bakım ürünüdür cilde renk verir ferahlık sağlar cildigüzelleştirir. yüzünü yıkadıktan sonraa gül suyunu normal sürüyorsun bir parça pamuk yardımıyla da tonik işlevinde kullanabilirsin

gül suyuyla makyaj pek cıkmıyor makyajını temizleyip yüzünü yıkadıktan sonra
tonik niyetine pamuga döküp yüzünü silmelisin içinde gül yağıda oldugundan
yağlı ciltlere pek önermiyorlar
yerimseniben

hayır canım yıkamıyormusun tonik olarak kullanıyorum ben makyajını temizledikten sonra pamuğa dök yüzüne sür yumuşacık oluyor

kızlar toniği pamuğa dökmeyi önermiyorlar ,ben de önceden hep öyle yapardım simdi avucuma biraz gül suyu döküp yüzüme öyle sürüyorum...

evet bunu banada söylemişlerdi gerek yok yarısını pamuk emmesin dirk elinizle sürün gülsuyunu diye

makyajımı temizlemek için kullandığım üç ürün var...bunlardan biride gül suyu..diğer ikisini çok nadir kullanıyorum ama gül suyunu her gece yatmadan önce hatta bazen sabahları kalktığımda bile kullanıyorum.sivilcelerimde bile gözle görülür bir azalma oldu hatta...

gül suyu elle nasıl sürülür yahu :// beğenmedim bu uygulamayı ama aklım da karıştı yani..
ama ilk soruya dönersek gül suyu makyaj temizlendikten sonra tonik niyetine adı gibi cildimizi de gül gibi yumuşacık yapsın diye uygulanan bir ürün..

Tonik için güzel ama makyaj temizlemesinde birşey diiyemem onun yerine essentıals 3ü1 ardayı kullan tüm cilt tipine ve yas gurubu için ideal....KOKUSUDA COK GÜZEL..

Son düzenleme:
ben uzun süre bu ürünü kullandım makyaj temzlemek için zaten kullanlmaz ama tonik görevi yaptğına bile inanmıyorum

gül suyu makyaj temizleme için ideal değil makyaj temizlendikten sonra kullanılması gereken birşey ben bürsürü makyaj temizleme sütü losyonu vs kullandım ama özellikle rimel makyajını hiç iyi temizleyemiyorlar kirpikleri döküyorlar rimel temizleme için bana göre en güzel arkonun tüpte klasik kremleri oluyor yağlı katı yeşil renkte o çok güzel temizliyor gözünün üstüne sürüyorsun pamuk vs ile siliyorsun başka krem de olabilir ama kıvamı katı ve yağlı olmalı zeytinyağının da iyi temizleyeceğini düşünüyorum ama denemedim hiç

Son düzenleme:
yuzunu temızledıkten sonra tonık olarak makyaj pamuguna dokup kullanabılırsın gercekten cılde parlaklık verıyor. durulamıyorsun... kokusu kımılerıne hos gelmeyebılır. annem bana suratına sırkemı suruyorsun demıstı ılk kullandıgımda.. aynı markayı kullanıyorum bende 2 -3 yıldır ve ınanın cılt bakım urunlerıne dokmedıgım para kalmadı.. hıcbırıde bı ıse yaramıyor.. daha dogal seyler denemek lazım. o yuzden gulsuyu guzel. ama cok kuru cıltler dıkkat etsın cunku kurutuyor cıldı...

Kızlar, her gülsuyu gerçek gülsuyu değil dikkatli olun. (Bir Ispartalı olarak söylüyorum. ) Rosense, Isparta'dan çıkan bir markadır ve gerçek gülsuyudur. O yüzden rahatlıkla kullanın. annem bildim bileli gülsuyu kullanır cildine. Ve cildi yaşıtlarına göre kat kat genç ve pürüzsüz. Cildini temizledikten sonra her gece yatmadan önce yüzünü gülsuyu ile hafifçe yıkar. Ben de kullanıyorum, sivilce sorunumu çözdü. Rosense markasının tonikleri ve temizleyicileri de var. Onlardan da kullanabilirsiniz.

rosense markasının sadece gül suyu doğal..diğer toniklerde paraben alkol ne ararsan var hiç iyi değil..Sadece gül suyu iyi oda parfümsüz yüzde yüz orijinal bu yüzden kokusu kötü ama sağlıklı..

gülsuyunu makyaj silmekten ziyade tonik olarak kullanmanızı öneririm. Yüzde yüz doğal olan [ dükkanımdan alabilirsiniz. Ispartadan bizzat gönderiyorum. KK üyelerine özel sürprizlerimde olacak, mesajla belirtirseniz. [..........

Son düzenleyen: Moderatör:

makyajın tümünü çıkarmada yardımcı oluyormu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…