Robot Süpürge

Erstrebenswert

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2024
78
130
26
Merhaba, süpürgemden memnun değilim. Bana çok memnun olduğunuz süpürgeleri ve robot süpürgeleri önerir misiniz? Benim için evin en önemli eşyası oldu çünkü bebeğim var. Emeklemeye başlamadan iyi bir şey almak istiyorum. Hem süpürgemi yenileyeceğim hem de robot süpürge arayışındayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Merhaba, süpürgemden memnun değilim. Bana çok memnun olduğunuz süpürgeleri ve robot süpürgeleri önerir misiniz? Benim için evin en önemli eşyası oldu çünkü bebeğim var. Emeklemeye başlamadan iyi bir şey almak istiyorum. Hem süpürgemi yenileyeceğim hem de robot süpürge arayışındayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sizinki hangi model ?

Ben de xiaomi var ben de pek memnun değilim :KK43: Duvar kenarları hep olduğu gibi kalıyor ve düşünüyorum yani mühendisler bunu tasarlarken geçtiği köşeleri alması için de bir yol yordam bulmalıydı diye ama yok ne yazık ki. Bazen dümdüz oda içini de süpürmüyor sanki. Sürekli saç topluyor o kısmı iyi ama gücü baya azaldı 6 aydan sonra ve küçük kırıntıların bir kısmını çekiyor bir kısmını bırakıyor olduğu gibi.

Xiaomi mop 2 pro kullanıyorum hiç memnun değilim. Halıya geçerken halı ve zemin arasında kalan yerleri hiç temizlemiyor. Mopu zaten çok kötü

Ben de xiaomi var ben de pek memnun değilim :KK43: Duvar kenarları hep olduğu gibi kalıyor ve düşünüyorum yani mühendisler bunu tasarlarken geçtiği köşeleri alması için de bir yol yordam bulmalıydı diye ama yok ne yazık ki. Bazen dümdüz oda içini de süpürmüyor sanki. Sürekli saç topluyor o kısmı iyi ama gücü baya azaldı 6 aydan sonra ve küçük kırıntıların bir kısmını çekiyor bir kısmını bırakıyor olduğu gibi.
Sağ olun kızlar xiaomi de elendi

xiaomi robot vacuum x20 plus kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. paspas pedlerini falan kendi yıkıyor.

Hayir, brucella bakterisini evde kaynatarak yok edemezsiniz.

O yuzden paketli sut en iyisi bu konuda.

Estafurullah

Labneyi evde kendimiz yapabiliyoruz, deneyebilirsiniz.

Paketli sutten 2 litre kaynatip birkac damla limon sıkıyorsunuz, ondan sonra icinden kesilmis peynirleri bir suzgec yardimiyla alip blender'a atin, ustune sutun kalanindan birkac kasik ekleyin blenderdan cekin, tertemiz labne :) tarifi anlayamadiysaniz instagramda, youtube'da bir suru yapim videosu var ❤️

Paketli sut markasi konusunda oneride bulunmayim ama kendinizin normalde tukettigi markayi kullanabilirsiniz, sadece tam yagli olmasina dikkat edin.

xiaomi robot vacuum x20 plus kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. paspas pedlerini falan kendi yıkıyor.

Herhangi bir doktorun açıklaması var mı bu konuda okumak isterim. Ya da makale. Pastorize sütler köy sütüne göre daha mı güvenli? Araştırmak istiiyorum bunu
Teşekkürler kızlar🙏🏻

X