Roaccutane yazmaktan başka bir işe yaramayan dermatologlar

Ngswitch

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2020
140
111
26
Roaccutane bende aşırı derecede çarpıntı ve saç dökülmesi yaptı.Sadece iki üç hafta kullanabildim hemen bıraktım.Kuzenim ise aylarca kullandı,bana hiçbir yan etkisi olmadı dedi.Kan testi yaptırmak gerek biliyorsunuz arada bir ama doktoru gerek yok sende belirti yok demişti.Kız ilacı bırakalı aylar oldu hala karaciğerini tedavi etmeye uğraşıyor.İltihaplanma yapmış ve karaciğeri çok yormuş.Kan testine ilacı 6 ay kullandıktan sonra gitmişti ve karaciğer fonksiyonları hep bobozulş.Lütfen sivilcelerin altında yatan sebebi iyice araştırın.Doktorların işine gelmiyor.Bu ilaçtan başka bildikleri hiçbir çözüm yok mu yani.Elbette vardır.Ama resmen kolaylarına geliyor.Hep söylüyorum aşırı ağır bir ilaç çok dikkatli olun.Bence dermatologdan önce kadın doğuma gidin endokrine gidin.Altta yatan sebep bulunmadığı sürece tedavi olamazsınız.Kuzenimin sivilceleri yine sardı yüzümü tedavi bittikten 3 ay sonra.Kim bilir hangi hormon bozuk veya başka bir hastalık mı var belli değil.Ama illa ki bir sebebi var,farklı farklı bölümlere gidip o sebebi bulup tedavi olmalısınız yoksa sivilceler mutlaka tekrarlar.Bende şuan kadın doğumda test sonuçlarımı bekliyorum.Size sorum da şu bu şekilde geçmeyen sivilcesi olup,kadın doğuma giden ve hormon tedavisi görüp sivilcesi geçenler var mı?Hangi ilacı verdi doktor ve hangi hormonlarınız bozuktu?Hiç güvenmiyorum artık bu doktorlara sadece sivilce meselesi değil çok yanlış tedaviler yaşadım çok yan etkiler gördüm.Sizin görüşleriniz önemli benim için.İlacı kullanan hastanın yorumları esastır .Bunlara kalsa her ilaç çok masum.

bana zoratonin yazıldı,kullanırken azaldı bırakınca aynı herşey.Belli ki başka bir neden var sivilce yapan ama tespit etmiyorlar zor geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…