Rizom tatil köyüne gidenler

pinti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
67
2
46
arkadaşlar rizom tatil köyüne gidenler varmı aranızda tavsiye edermisiniz nette araştırdım iyi yorumlarda var aman sakın gitmeyin diyenler
giden varsa deneyimlerinizi paylaşabilirmisiniz ağustos sonu için tatil planlıyoruzda.....

Biz nisan ayında gittik süper biryer tam kafa dinlenecek yer hele yemekleri mükemmel bende internetten araştırıp gittik

hele şükür giden biri çıktı bende korkmaya başladım ıssız bi yer mi diye bende çok araştırdım sonunda karar verdik beğenmiş olduğuna sevindim biraz daha icim rahatladı

Merhaba, ne tesadüf
Bizde 30 ağustos 1 eylül arası için 2 günlük bir tatil planlıyorduk, eşim bulmuş burayı bende araştırayım dedim.
Bugün görüştüm, standart oda bize uygun çift kişilik yatak varmış
Kızımın yatağını zaten yanımızda götürürüz yada yanımızda yatar.
ama fiyatları biraz yüksek geldi bana.
kişi başı 150 TL. 2 gün için 600 Tl ödememiz gerekecek.
Geçen yıl 2 çocuklu arkadaşım Alanya'da 4 yıldızlı bir otelde tam pansiyon 1 hafta için 2000, TL gibi bir rakam ödemişti.
Siz ne düşünüyorsunuz fiyat hakkında. Kişi başı 100 TL olsaydı hiç tereddüt etmeden bugün rezervasyon yaptıracaktım ama şimdi başka arayışlar içindeyim açıkçası.
İstanbul yakınlarında aklınızda olan başka bir yer var mı?
Denk gelirsek ne güzel birbirimize arkadaşlıkta ederdik.

biz 25 ile 30 arasında rezervasyon yaptırdık tüm aile gideceğimiz için istanbula yakın tek oraya bulduk gelirseniz görüşürüz başkada bildiğim hiçbir yer yok ihlas armutlu var ama orası daha da pahalıymış herhalde ...

Size iyi eğlenceler.
Biz bu küçük tatilimizi eşimin köyüne giderek değerlendireceğiz sanırım.
Bu ay orada ki havalimanı açılacak ve fiyatlar gayet uygun.
Kesinleşmiş bir şey yok ama şu an bu düşüncedeyiz.

Armutlu daha ucuz fakat tam pansiyon değil sadece evi tutuyorsun havuzu ymeği herşeyi paralı ama cüzi miktar.
Rizom daha pahalı geldi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…