Rize///53

ben kendım buyukkoydenım. cayelı buyukkoy. esımın tarafı da burdan bıze yakın. ama tabı rıze de oturucam ben.

bendeee bendeee Rize/Çayeli/Büyükköy Belki akraba çıkarız

bende burdayım. ben suan rızedeyım. istanbulu terkettım rızeye yerlestım. 1 ay sonra dugunum var ve artık hep burdayım:dance:

:dance:OO bizim balumun düğünü varmışşş delikafadulden
Allah mesut etsin canımhihoyyythihoyyyt

tesekkur ederım balsurat. sen rızedesın ya kolay gelırsın dugune:KK70: lazsu sen buyukkoyun neresındensın kı?

ahayoz nerdeydı unuttum ya:):) pek bılmıyorum ya buraları. ben armutlu koyundenız. nişanlım (aynı zamanda da eşim oluyo) :) oda arkadereden.

ben ogrendım buyukkoyun merkezınden bıraz daha yukardaymıs. ben de az asagısındayım. hatta oraya davetıye bıle goturcekmısız. tanıdıklarımız varmıs:)

ben diyorum kesin akrabayız yerimseniben Büyükköyde de dayımlar var hatta Çayeli-Büyükköy otobüs hattında çalışan bi dayım var:teytey::dance::dance::teytey:

bende rize-gündoğdudan kaydirigubbakcemile2
çayeliler bizim evin önünden geçiyonuz size giderken evume el sallayun zemuszemus

bizim gelinde çayeli limanköydendur laelaelaelaelae

ben diyorum kesin akrabayız yerimseniben Büyükköyde de dayımlar var hatta Çayeli-Büyükköy otobüs hattında çalışan bi dayım var:teytey::dance::dance::teytey:

ben buyukkoye cıkmadan armutlu dıye bı koy var ordanım. akraba olabılırız:sm_cool:

ben yıldırımlardandım:) koc oldum:) gecen pazar dugunum vardı.

10 gun once dugun ıcın rizeye geldım cok guzeldı yagmur olmasa daha guzeldı

X