Rinoplasti sonrası 3. gün düşme

fund7

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
7
2
24
Merhaba,

Ben 3 gün once rinoplasti ameliyatı oldum ve bugün tansiyonum düştüğü için yere çarparak bayılmışım. Burnumu çarptığımdan çok emindim ilk ayıldığımda ama şu an çarpmamış da olabileceğimi düşünüyorum. Doktoruma muayeneye gittim, iç tamponlar kaymamış ve atelim düzgün gözüküyormuş düşme sonrasını ekstra bir kanama veya ağrı olmadı. Şu an da yok. Doktorum çatlamış olabilir dedi. Daha önce böyle erken zamanda başına bu tarz bir durum gelen var mı, sizce çatlamış olsa ağrı olur muydu? Doktorum otel çıktıktan sonra veya 4 ay içinde belli olur diyor ama bir şey yok gibiymiş. Deneyimlerinizi paylaşabilirseniiz çok sevinirim.

Burnunuzu çarpmış olsanız bence şu an ağrıdan duramazdıniz. O yüzden endişe etmeyin bir şey yoktur ve dikkatli olun . Geçmiş olsun , inslalah tam istediğiniz gibi olmuştur 🌸

Burnunuzu çarpmış olsanız bence şu an ağrıdan duramazdıniz. O yüzden endişe etmeyin bir şey yoktur ve dikkatli olun . Geçmiş olsun , inslalah tam istediğiniz gibi olmuştur 🌸
Çok çok teşekkür ederim cevabınız için, içimi rahatlattınız. Tam istediğim gibi yapmıştı doktorum umarım atel çıkınca da aynı şekilde görünür💖🙏🏻

X