Makyaj Ürünleri Rimmel

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

turkuazz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
570
1
selam kızlar.bgn forum bornowa watsonsta rimmel die bi marka duydum nette biras araştırdım ama kullanan warsa fikirlerimizi paylaşalım dedim. fiyatları da çok uygunkaydirigubbakcemile2

evettttt ben de aylardır görüp görüp nasıldır diye düşünüp almıyorum ama cok tatlı ürünleri var gibi.fiyatlar da uygun..kullanan var mı rimmel ürünlerini?

Ben bir rujunu kullanıyorum, çok memnunum, kokusu da çok güzel =) nemlendirmesi iyi =)

Ben bir rujunu kullanıyorum, çok memnunum, kokusu da çok güzel =) nemlendirmesi iyi =)

gloss ruj mu acaba yoksa stick mi?
yani fırcalıları mı iyi yoksa normaller mi?
birde kızlar duyduguma göre göz kalemleri ve allıkları iyiymiş.

stick gözaltı kapatıcısını pekte ümitsiz hatta öylesine almıştım ordaki bayanın tavsiyesiyle..ama inanın bana mükemmell :) gözaltımda hiç topaklanmayan ve benim kadar hassas olan bir göz çevresine zarar vermeyen veeeee...9.90 tl fiyatıyla bence mükemmel :)))))

bu aralar watsonda indirim var diye gittim...allık alacaktım, rimmeli önerdiler. 2 tane tekli far, allık ve 60 seconds ojesinden aldım. çok memnun kaldım...maskarası da indirimdeydi...ondan da aldım...çok sevdim ben bu markayı...özellikle ojesi çok kaliteli, fırçasının şekli sayesinde tek harekette bütün tırnağa sürebiliyorsunuz ve de hemen kuruyor...bundan sonra hep bu markadan alacağım makyaj malzemelerimi

bn de watsonsa gideceğim rimmel indirimi için umarım kalır bir şeyler:)
bide lash accelerator diye bir rimel var onu merak ediyorum ondan da alabilriiö:)

kızlar benim bildiğim rimel kelimesi bu markadan geliyomuş, yani rimelin adıyla özdeşleşmiş bi marka bu; sexy curves diye bi rimeli var çok beğeniliyo; ben de geçenlerde pudrasını aldım içinde talk ve paraben gibi maddeler yokmuş, dokusu çok güzel ve de 13 tlye almıştım, bi allığını çok beğenmiştim ama almak nasip olamadı bi türlü çünkü sadece watsonslarda var

ben uzun zamandır şeftali tonundaki allığını kullanıyorum, hem sürerken çok güzel dağılıyor hem de kalıcı. loreal ya da the body shop'tan çok daha kaliteli. bi de geçen hafta watsonstan tırnak güçlendirmesi için bi ojesini aldım, tırnaklarım şimdiden sertleşti. uzun zamandır olmadığı kadar uzun ve sert, kırılmıyor. deneyin derim...

hayatımda gördüğüm en kötü rimelllll....
su gibi... kirpiklerime sürmeye çalışırken resmen damlıyo...
sürdükten sonra 10 dakika gözlerinizi açıp kapatmadan durmanız gerek...
daha önce kullandığım hiçbir markaya benzemiyor...

bundan sonra yine dutyfree den dior yada clinique almaya devam...

allah allah enteresan. ben şimdiye kadar 2 rimelini kullandım bu markanın ve hiç böyle birşeyle karşılaşmadım. son kullanma tarihi geçmiş olabilir...

İki adet rimelini denedim geçen gün.İlki en son çıkan iki uçlu diğeri nasıldı unuttum:)
4lü farları çok hoşuma gitti.Daha yeni far kulnmaya başlayan ben için kullananlar memnun musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…