Makyaj Ürünleri Rimmel,Essence markalarında memnun kaldığınız ürünleri paylaşır mısınız?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
bu aralar ikisine de fena takmış bulunmaktayım:) ama güvenip alamadım mat pudraları kalıcı fondötenlerinden bahsediyor. sivilce izlerini kapatıcı bişiler vs. vs. kullandığınız ürünleri ve memnuniyetinizi öğrenmek istiyorum bende denicem.. daha çok fondöten pudra ve kapatıcıya ihtiyacım var. yüzümün her yeri yağlı değil ama t bölgesi aşırı yağlanıyor özellkle mat, parlama yapmayan ve kalıcı bişiler arıyorum. kalıcı rujdan pek ümidim yok ama..

Son düzenleme:
fondoteni bilemicem ama kissproof dıye bır ruju var çok kalıcıymıss.ben de almayı dusunuyorum.. alırsam yorum yaparım..

Ben essence in jel eyeliner i ni aldım,önceleri mac fluidline kullanıyordum,şimdi Mac a vermiş olduğum paralara resmen acıdım
Birde far bazını aldım ondan da çok memnun kaldım

İş yerinden arkadaşım diyorki,bütün gün elin gözünde ovuşturuyorsun,o eyelinerin nasıl oluyorda akmıyor,ben akşamları ağlamış gibi oluyorum :)

Diğer ürünlerinide denicem tek tek ama 2 de 2 beğendim:)

I love extreme maskarasını kullanıyorum memnunum birde göz aydınlatıcınısı aldım yine aynı seriden olan göz altımda hafif ışıltılarla güzel duruyor.jel eyeliner ını almayı düşünüyorum

ben de merak ettim gel eyeliner ını. far bazınıda deneyeyim madem. geçenlerde get big lashes diye bi maskara aldım essenceden. sya dayanıklı olanı ve beğendim

essence ürünlerine bayılıyorum ben, allıklarına özellikle. favorim; sun club diye bir allık içinde her renk var, karıştırıp sürünce mükemmel oluyor.

bir de en çok kullandığım ürünü, simli allığı. simleri okadar güzel dağılıyor ki, onca sim sürüyorum, belli olmuyor, basit gözükmüyor, güneş ışığında tenime ışıltı veriyor.

fiyatları çok uygun. başka yere verdiğim paralara acıdım allık konularında.

bir de yine essence silky touch pembe allığı çok başarılı. bir türlü uçmuyor, inanılmaz kalıcı.

sun club allıkları da göz farı olarakta kullanıyor bu arada.

Zaten Türkiye'ye gelmeden öncede kuzenim sayesinde essence ve rimmel kullanan biriydim Artık rosamanndan çıkmaz oldum o derece
Farlarına ve eyeliner lerine bayılıyorum gerçi hepsi güzel

ben bundan kullanıyorum çooook memnunum.

ayrıca bunu da uzun süredir kullanıyorum çok iyi olduğunu söyleyemem ama beni idare ediyor

essence ürünlerinden de gel eyeliner ını kullanıyorum ondan da çok memnunum.

Bence gerçekten hiç düşünme,ben eyelinersız bakkala gitmeyen biriyim ,jel,likit hepsini hemen hemen her markayı denedimama fiyat performans ilişkisine bakıldığında,hesinin içinde en iyisi

rujlarından denedım bayıldım rımmelın sırada jel eye lınerı ve far bazı var memnun kaldıysanız benım ıcın tamamdır emınım begenırım bende

rimmel in rujlarından aldım, indirimdeydi. 4 liraya düşmüş ve iki tane kalmıştı. şansıma ikisi de yakışan renklerdi aldım. çok memnun kaldım. kalıcılıkları fiyatına göre oldukça iyi.

rimmelın jel eyelınerını aldım ve vazgeılmezım oldu kızler fıyatıda 12 lıraydı.cok cok memnunum jel sevenler ozellıkle deneyın pahalı markalardan farkı olmadgnı goreceksınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…