Göz Makyajı Rimeller :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

hurrem1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
262
3
merhabalar;

Hanımlar istediğim gibi bir remele denk gelemedi.

Maybelline Volum Express One By One Mascara bir tüp kullandım memnun kaldım. fakat en son aldığım kirpiklerimde topaklanma ve ağırlık yapıyor. sanırım ilk çıktığında yapısı daha farklıydım sonradan bozdular. yeni aldığımı 2 defa anca kullanabildim. dediğim gibi ağırlık,topaklanma kaşıntı yapıyor. sizlerin bana önerebileceğiniz rimeller var mı?.

aynı şekilde allık öneriside bekliyorum :)

teşekkürler.

rimel kullanan yok mu??? :18:

merhaba, rimel kullanmaya bayılıyorumm :) ben önceden avon'un super curlacious maskarasını kullanırdım memnundum açıkcası. hani şu kıvrık fırçalı olan :) şimdi oriflame'e geçtim fat lash maskarasını kullanıyorum pek memnun kaldığımı söyleyemem sebebi de şu. aslında gayet güzel uzatıyor kirpikleri ama biraz birbirine yapıştırıyor ve ikinci kat maskarayı sürmek istediğinizde eğer daha önce sürdüğünüz ilk kat fazla kurumuşsa zorlanıyorsunuz :) bir de sertleştiriyor biraz kirpikleri. nisan kataloğunda volume build diye bir maskarasını var. onu almayı düşünüyorum. maskara kuruduktan sonra esnekliğini korur yazıyor bakalım :)

yok biz sürmüyoruz
benim gibi diğer arkadaslarda gönlüne göre bulamayanlar sanırım ee bizim ilacımız olsa kendi basımıza süreriz

rimel tacrubelerımı sırayla paylasıcam benım kullandıgım rımeller lancome hıpnoz max color2000 maybellıne essence grı kıvrık fırcalı en memnın kaldıgım rımel lancome ama pahalı ıkıncı sırada max factor ondan sonra maybellıne black drama fıyatına gore super performans ı var sonrada essence sımdı merak ettıgımrımel max false effect yakında onu alıcam yorum yazarım

benim favori rimelim lancome,
ama fiyatı biraz fazla gelebilir,sürekli kullanıyorsan masraflı olur.günlük hafif makyajım için max factor alıyorum oda güzel

Birsuruuuuu rimel denedim ve cok sevdigim bazu rimellerim var. Max factor lash effect , loreal telescopic en sevdigim rimellerimdi birde indirimde denk gelince fircasini da max factor e benzetince maybelline the rocket aldim ondan da gayet memnunum

chanelin rimeli bir harika ama daha uygun fiyatlı bir şey olsun istersen
pastel dramatic look mascara yada pastel express volume mascara tavsiye ederim
allık olarak da yine pastelin iki renkten oluşan simli allıkları var, ben onlardan kullanıyorum.

Son düzenleme:
Lancome-Hypnose kullanıyorum bir ay olacak neredeyse. Bir şikayetim yok. Gayet iyi bir rimel.

lancome ile max factoru rimelde tek geçerim
lakin bu ay fazla açıldm rimelimde bitmek üzere
rocket alsam ki lash effect kadar güzel mii

lancome ile max factoru rimelde tek geçerim
lakin bu ay fazla açıldm rimelimde bitmek üzere
rocket alsam ki lash effect kadar güzel mii
bende max factor kullanıyordum fırçalarını benzettim rocket aldım. rokette dolgunluk vermesi filan güzel fiyatı ona göre uygun ama biraz zor çıkıyor çift fazlı makyaj çıkarıcı ancak siliyor :) pek fark yok ikisinin arasında dene bence

tamam o zaman öyle yapayım
birde yazın çok makyaj yapmam
pahalı rimel alsam yaz boyunca belki 10 sefer kullanacağım durduk yere kuruyacak
yaz için idare edecek birşey alsam yeterli
teşekkür ederimm

ya bu arada konuyla pek alakası yok ama
bende niveanın çift fazla makyaj temizleyicisi vardı
üstü mavi altı şeffaf renkliydi. çalkalayınca çok kısa bir süre için karışıyorlardı neyse şeffaf kısmı bitti mavisi kaldı sadece :44:
neden böyle oldu anlayamadım. özelliği kaybolmuş mudur ?

tamam o zaman öyle yapayım
birde yazın çok makyaj yapmam
pahalı rimel alsam yaz boyunca belki 10 sefer kullanacağım durduk yere kuruyacak
yaz için idare edecek birşey alsam yeterli
teşekkür ederimm
benimde 2 ayda rimel ya biter yada kurur :) lancome aldım ama içim acıdı ondan sonra almadım bi daha
ben hemen bitmeyen şeyleri kaliteli almaya çalışıyorum. allık pudra vs.
eyeliner rimel ruj en uygununu alırım.
çalkalayıp kullandığın halde bi kısmının bitmesi çok ilginç sanırım hemen geri ayrışmasından kaynaklı. kutuyu açalı 6 ayı geçmediyse sorun olmaz canım yinede gözünü yakarsa kullanma derim

ben de lancome kullandım bir ara
dönem başlasın tekrar almak istiyorum ama dediğin gibi çok çabuk bitiyor sık kullanıldığında ve insanın içi acıyor
gözümde yakma falan olmadı kullandığım rimeli gayet güzel temizliyor ama suya dayanıklı rimelleri temizlemek istersem işe yaramıcağını söylüyor içimden bir ses

öğrenci olunca zor oluyor be lancome filan
tam tersi canım suya dayanıklılarıda temizler sen altta kalan kısmı bitirmişsin anladığım kadarıyla. çift fazlılarda üst tarafta olan yağımsı oluyor senin orası kalmış süper temizler o

he he doğru
evet altı bitti üstteki kaldı
süper o zaman şu rocketi çıkar çıkmaz alıyorumm
falsies felaketi ile birdaha maybelline almayacağım demiştim ama bu rimeli çok merak ettim

he he doğru
evet altı bitti üstteki kaldı
süper o zaman şu rocketi çıkar çıkmaz alıyorumm
falsies felaketi ile birdaha maybelline almayacağım demiştim ama bu rimeli çok merak ettim
baya ünlü canım bu rocket tek sorunu kolay çıkmaması işte
pembe falsies black drama'da başarılıdır
bende tam tersi maybelline rimel konusunda çok başarılı diye düşünüyorum :)

baya ünlü canım bu rocket tek sorunu kolay çıkmaması işte
pembe falsies black drama'da başarılıdır
bende tam tersi maybelline rimel konusunda çok başarılı diye düşünüyorum :)
sarısını çok beğenerek kullanmıştım ve uzun süre bitmemişti
black dramayı kullanamadım nedense arkadaşıma verdim
fırçasından dolayı sanırım kıvrık uçluları beceremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…