Göz Makyajı rimel nasıl kullanıldıgında takma kıprık gıbı durur

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
X

xyz89

Ziyaretçi
en cok onem verdıgım goz makyajıdır rımel kullanmasın pek bılmlyorum bastan savma kendımce suruyorumm bunun bır formulu varmı:uhm:

Oncelikle iyi bir rimel olmali,topaklanmayan , ekstra dolgunluk veren, kirpikleri yapistirmayan,akmayan. Ben gece siyahini tercih ediyorum.Once goz kapagının ıc tarafına akmayan siyah kalem suruyorum. sonrada fircaninin ucunda rimel kalmayacak sekilde aliyorum ve kirpiklerin uclarına suruyorum ilk once. 1 dk sonra dipten uca dogru suruyorum.Birbirine yapismamasina dikkat ederek. En son olarak bir kat daha geciyorum :) Gece siyahi oldugu icinde super duruyor.

bunu ben de çok merak ediyorum :uhm:

bende rimele çok önem weririm genelde avon kullanıorum ama en son aldığım rimel kirpikleri birbirine yapıstırdı :S cıkmadı :S flor mar aldım şuan cok memnunum ondan ilk önce fırcanın ucundaki fazlalısını alıorum sürmek kolay olsun die çok olunca bulasıo falan sekil werilmişo çok ıslak oluo hemen kurumuo sonra yukarıya dogru kıwırarak sürüoruz sonra kuruo tekrar aynı işlemi tekrarlıoruz 3 4 kez böyle yapıoruz en sonunda güzel kirpiklerimiz oluo :)

bir kat rimel sürün.ardından allığınızın fırçasıyla kirpiklerinize bir kaç vuruş uygulayın.ardın yine bol rimel sürün.kirpiklerinizde bitişme olmayacaktır.

X