Göz Makyajı Rimel fırçasını yıkıyor musunuz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mavisu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
229
4
ben yıkıyorum öyle sürüyorum topaklanma olmuyo daha iyi oluyor sanki ayrıca beğendim rümelin fırçasını saklıyorum aynısını bulamazsam sonradan aldığım rimelin fırçasını atıp sakladığımı koyuyorum çünkü nezaman heh bu benim için ideal rimel desem üretimden kalkıyo

benim bi rimelim vardı kurumuştu yıkadım bi ara onunla kirpiklerime badem yağı sürmüştüm çok rahat oluyo bandırıyosn rimel sürüyomş gibi sürüyosun ama ne zamandır yapmıyorum.onun için de tavsiye ederim

Rimel fırçasının yıkandığını ilk defa duyuyorum!!!
Acaba hijyeniklik açısından mı faydalı yoksa sürüşü açısından mı daha iyi oluyor?

bagdem yagini kiprik uzatmak icin mi kullaniyorsun?

iyi fikir bende bi deneye bilirim

bende badem yagına sokup cıkardım rimel fırcamı cok kötu oldu sürüyorum hep ıslak duuryordu göz yakıyodu ayrıca:S

dene tatlım valla öylesine uzar diye yapmıştım ama çok yapmadım bıraktım güzel oluyo ama yakmadı benim gözümü falan ayrıca

ben de beğendiğim rimelin fırçasını saklıyorum zaten fırçaya para veriyoruz hepsinde

Rimelim bittikten sonra cöpe atmadim yeni aldigim rimelin fircasini kullanmayi sevmiyorum en azindan bir süre eski fircami kullaniyorum hem daha guzel sonuc aliyorum hem dogal duruyor

kızlar bende sevdiğim ama biten rimelleri atmıyorum.sürdügüm rimele beğendim atmadığım rimelin fırçası ile şekil veriyorum güzel oluyo zaten önemli olan fırçası içi hep aynı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…