Revizyon sonrasi kocaman burun ucu

nazmk

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2023
191
22
25
2 hafta önce ankarada cok bilinen iyi bir doktora revizyon oldum .Benden alinan kikirdaklar yumusak değil sert kemik çikti .Normalde benim yaşimda olan biri icin bu cok normal degilmis .İyilesme gec olurmus
Burun ucum bana kocaman geliyor .Burnumu yan profilden sevdim ama ön cok ama cok buyuk geldi .Sizce ödem mi?
Zamanla burun ucum daha ince olur mu?

2 hafta çok yeni. Zamanla düzelir bence, bir kaç ay daha bekle geçmezse doktoruna söylersin

Merhaba, 14 şubatta bende revizyon oldum. Yaklaşık 9 ay geçmesine rağmen hala ödemlerim var. Senin ameliyatın çok yeni, lütfen endişelenme.

Merhaba, 14 şubatta bende revizyon oldum. Yaklaşık 9 ay geçmesine rağmen hala ödemlerim var. Senin ameliyatın çok yeni, lütfen endişelenme.
Burnun ön profilden ilk başlarda gözüne çok büyük geliyor muydu ?Benim önden patates gibi

Burun ucun ne kadar degisti
Yan profil cok iyi olmjuş ama ön profil cok kötü
Burun ucum ilk ay çok kalkıktı sonra yavaş yavaş normale döndü hala ödemli, bende önden beğeniyorum yandan beğenmiyorum. Hiç bir şey yapılmamış gibi. Ama seninki çok çok yeni.

Burun ucum ilk ay çok kalkıktı sonra yavaş yavaş normale döndü hala ödemli, bende önden beğeniyorum yandan beğenmiyorum. Hiç bir şey yapılmamış gibi. Ama seninki çok çok yeni.
Benim revizyondu ama ilk burnum aşıri kalkik ,kavisli ve kisaydı .Ameliyatim 9 saat sürdü düşün

Benim revizyondu ama ilk burnum aşıri kalkik ,kavisli ve kisaydı .Ameliyatim 9 saat sürdü düşün
Merhaba sizi hatırlıyorum ..lütfen bu süreçte kafanıza takmayın bu kadar zor bir ameliyt geçirdiniz ve revize olan burnunuza kikirdak eklendi büyütüldü elbette şişlikler olacak hatta 1 yıla kadar benim burnum olmuş diyemezsiniz ,yüzünüze oturmasına zaman verin ve başka uğraşlar bulun kendinize, çokk geçmiş olsun.

Merhaba 2 hafta daha çok yeni… Üstelik revizyon olmuşsunuz en azından 1 yıl beklemek lazım şişleri inmesi gerçekten zaman alıyor az buçuk tahmin edebiliyorum.Hiç moraliniz bozmayın çok geçmiş olsun inşallah sonuç çok güzel olacak

VAlla bu burun önden boyle kalirsa aşırı kötü olurum .1 yıl çok uzun bir sure degil mi ?Offf işte o ilk ameliyati hiç olmayacaktım

Tesekkur ederim .Çok iyi bir doktora aldım ,risk almak istemedim ama işte sabretmek cok zor .Burnum yan profilden harika olmus ama burnumun ucu kocaman ve o kadar sert ki ...Ama ilk ameliyatim gibk degildi ,çok şismedim

Tesekkur ederim .Çok iyi bir doktora aldım ,risk almak istemedim ama işte sabretmek cok zor .Burnum yan profilden harika olmus ama burnumun ucu kocaman ve o kadar sert ki ...Ama ilk ameliyatim gibk degildi ,çok şismedim
Yandan harika önden naasıl kötü oluyor ki anlamadım burun ya kötüdür ya iyidir resim ekleme şansın var mı canım. Bir de hangi dr yaptı

Tesekkur ederim .Çok iyi bir doktora aldım ,risk almak istemedim ama işte sabretmek cok zor .Burnum yan profilden harika olmus ama burnumun ucu kocaman ve o kadar sert ki ...Ama ilk ameliyatim gibk degildi ,çok şi
Yandan harika önden naasıl kötü oluyor ki anlamadım burun ya kötüdür ya iyidir resim ekleme şansın var mı canım. Bir de hangi dr yaptı
Aşkım inan ben de anlamiyorum .Yani yandan tam dönjnce eski burnuma göre gayet iyi çünkü burun sirtımin hepsi alinmistı .Zaten ameliyatım 9 saat sürdü .Önden çok şiş bilmiyorum benim için önemli olan ön profil .Fotograf çekemiyorum

2 hafta çok yeni. Zamanla düzelir bence, bir kaç ay daha bekle geçmezse doktoruna söylersin
Sabret ödemdir diyip geçistirecek .İnan bıktım ya o kadar yorgunum ki ...El alem burnu açılır açılmaz hemen seviyor benim oyle olmadi ama burnum çok kötuydu .Burnumun içinden bir süru erimeyen dikis çıkartmıs .Nefesim iyi ama iste onemli olan burnu sevmem .Ön profilden hiç sevemedim.Bir kac hastasj daha var önden genis yapiyor diyorlarmis
Bir kadinin 10 ay olmasina rağmen hala ayniymis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…