Revizyon oldum moralim bozuk 😪😪

yldz_05

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2024
26
2
35
Revizyon olalı 10 ay oldu. Yine nefes alamıyorum yine alamıyorum. Doktorum nefes sorununu hallettim çok şükür demişti oysa. Daha da tıkandı burnum. Burun eti ameliyati ile beraber üç kere ameliyat oldum. Neden böyle oluyor ya ağlamak istiyorum Kbb doktoruna gittim Burun kanadı zayif nefes alamazsın böyle dedi. Çalıştığımız parayı estetiğe mi vereceğiz? Ameliyatsız çözümü yok mu lokal yöntemle yapılacak birsey var mi ya

Burun kanadını güclendirmek bu sorunu cözuyorsa eger baska kbb doktorlarindan da görüş alabilirsiniz bence dilerim sıkıntınız cözülür

Merhaba neden üçüncü kez ameliyat olmuştunuz ? İlk ameliyatınızda mı başladı nefes alamama problemi yoksa daha öncesinde de varmıydo

Merhaba neden üçüncü kez ameliyat olmuştunuz ? İlk ameliyatınızda mı başladı nefes alamama problemi yoksa daha öncesinde de varmıydo
Merhaba 4 yıl önce burun eti ameliyati oldum. Nefesi tam alamıyordm. Bir yil sonra tekrar etti sorunum. Instagramda bulduğum reklam kokan bir özel hastanede estetik oldum. Burnumun sol tarafı çöktü. Sadecee torpu yapmış doktor. Sonradan doktoru bulamadım. Dışarıdan geliyormuş hastaneye. 10 ay önce de iyi bir doktor buldum. Başarılı ameliyatlari var. Burnumun içinde kıkırdak kalmış. Onları kullandı. Güçlendirecgm dedi kanatları. Kontrollerde hersey yolunda dedi. Ama şimdi hiç nefes alamıyorum. İçi dar gibi aynaya baktığımda. Geçen kulak burun boğaz a gösterdim. Güçlü yapamamış dedi doktor. Burun kanadı zayif dedi.

Burun kanadını güclendirmek bu sorunu cözuyorsa eger baska kbb doktorlarindan da görüş alabilirsiniz bence dilerim sıkıntınız cözülür
Kime güveneceğimi bilemiyorum. Tanınmış adi sani belli bir sürü özel hastane ile ilgili şikayet var da neler okudum. Son gittigm kbb ci birsey önermedi nasihat verdi sadece

Kime güveneceğimi bilemiyorum. Tanınmış adi sani belli bir sürü özel hastane ile ilgili şikayet var da neler okudum. Son gittigm kbb ci birsey önermedi nasihat verdi sadece
Anliyorum ünv hastanelerinde iyi bir kbb doktoruna danışın farklı doktor farklı bir yorum yapabilir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…