Revizyon Burun lütfen herkes bildiğini paylaşsın

Ameliyat olalı bugün 5. Gün şuan tampon var. Ben böyle hayal etmedim inanamıyorum kısa kalkık domuz burnu gibi yapmış beni Alparslan Yıldırım. Agla ağla için şişti küçücük bişi olmuş kısacık . Çektiği fotoğrafı beğenmedim görünce şok oldum..birde üstüne ödem var birde sis suanda. Abartmıyorum gerçekten çok ama Cook kalkık yani burun ucu resmen burun sırtı ile aynı hizaya gelmiş ve geniş bir de kısa . Psikolojim yerlerde kimse görsun istemiyorum ve ben şuanda kendimi 2. Revize ameliyatları ararken buluyorum. Cuma günü tamponlar alınacak ne diyecek çok merak ediyorum. Nasıl yüzüme bakacak.. inecek iyi olacaksın diyecek ama ben inanmıyorum. İyi olmayacak bu burun kısalmış bir kere ucu desen kocaman olmuş kalkmis şaha nasıl normale döneceğim nasil insan içine çıkacağım ...rabbim kimseye yaşatmasın ben böyle olacağını bilsem yatar mıydım masaya .. Tek istediğim biraz daha kendimi sevmekti . Şuan nefret ediyorum. 2 evladım var onlar için iyi olmalıyım eşim için .. mecburum buna . Psikolojimi toparlamam gerek yoksa bu şekilde yaşayamam...tekrar diyorum zamanı geriye alsak ..ooofff kizlarrr sadece rahatlamak için yazdım
Mrb bende alp aslanın magduruyum aynı şeyleri banada yaptı inanın sanki ben yszmısım gibi okudum suanki durumunuz nedir ameliyat oldunuz mu bende revizyon için dr arıyorum buldm ama öok pahalı kaldm öyle psikolojikmen çöktüm siz ne durumdasnz

Merhaba arkadaslar ankarada aynı doktora 3 kez kapalı burun ameliyatı oldum memnun değilim sorunlar var. Doktorum atilla kurtaydı onepte olmustum o zamanlar. Şimdi tekrar doktor araştırıyorum
Emre ilhan bana güven vermedi negatif yorum da çok var görüştüm
Alparslan yıldırım o da emre ilhan gibi
Eren taştan çok güvenilir ama tarzı çok doğal ve fiyat çok yüksek herkes memnun ve güvenilir fiyatı yüksek tarzı çok istediğim gibi değil
Ümit taşkın iyi zannediyodum şikayetçi olan da var ümit beyden
Mehmet yazar iyi bir doktor gibi ama estetik cerrah olması tedirgin ediyor beni kbb sanki revizyonda daha iyi gibi
Haldun kamburoğlu çok soğuk geldi bana görüştüm onu da eledim
Tural fatullayev eren hocanın tekniği ile yapıyor ama burda 1 arkadas özelden yazmıştı kafamda soru işareti var
Hüseyin balıkçı iyi gibi ama benim columellam sorunlu çok da sıcak bakmadı dürüstlüğü için teşekkür ederim antalyada bşr kbbci var adını unuttum o nasıl acaba ergin bey miydi adı?
lütfen bildiklerimizi dürüstlükle paylaşalım burda inanjn türkiyede doktor kalmadı eleye eleye.. ya amelşyat olucam veya da böyle kalıcam benim gibi bardır illa ki revizyon arastıran lütfen bildiklerimizi paylaşalım
Merhaba burdamisin hala bende onep de 2 kez revizyon oldun ne yazikki sonuç hüsran. Ama 2.rwvizyin oldun başka dr 6 yıl oldu çok mutluyum sen nasılsın.

Doğrusu ben de anlamadım. İsteyene burnumun fotoğrafını atabilirim, doğal ellenmemiş burundan hiçbir farkı yok. Hatta revizyon olacak demediğim takdirde doktorlar kendileri de anlamıyorlar. Buna 45 isteyen başkasına kaç ister düşünemiyorum bile.
Bana atarmisin rica etsem

X