Revizyon burun estetiği

dearbluecat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2016
9
0
20
Merhaba ben 19 yaşındayım 2 sene önce burun ameliyatı oldum. Burnumun yanında bir çıkıntı var ve ucu bir tık düşük. Revizyon ameliyatı olmak istiyorum İstanbul içerisinde hangi doktorları önerirsiniz? Ahmet İslam ile görüşmeyi düşünüyorum. Umur Akıner de duyduğuma göre fena değilmiş. Sizce ne yapmalıyım?

Siz bunu dolgu ile halledebilirsiniz. Bir dermatolog cok guzel kaldirir bu burun ucunu. Benim bile ameliyatsiz burun ucunu duzeltti

Siz bunu dolgu ile halledebilirsiniz. Bir dermatolog cok guzel kaldirir bu burun ucunu. Benim bile ameliyatsiz burun ucunu duzeltti
Dolgu kalici degildir, surekli dolgu mu yaptiracak ? O dolgular orada kist olursa zamanla :KK66: buruna dolguyu asla tavsiye etmem. Iyi cerrahlar da onermiyor, bazilari dolgusu olani ameliyat bile etmiyor. Sirt ve koke minimal mudahale olabilir ama sikinti tek tarafli degil. Bu burun dolguluk degil, revizyonluk.

Dolgu kalici degildir, surekli dolgu mu yaptiracak ? O dolgular orada kist olursa zamanla :KK66: buruna dolguyu asla tavsiye etmem. Iyi cerrahlar da onermiyor, bazilari dolgusu olani ameliyat bile etmiyor. Sirt ve koke minimal mudahale olabilir ama sikinti tek tarafli degil. Bu burun dolguluk degil, revizyonluk
Haklısınız ben de burun dolgusunun sıkıntılı tarafları olduğunu çok duydum. Siz hangi doktorları önerirsiniz acaba?

Dolgu kalici degildir, surekli dolgu mu yaptiracak ? O dolgular orada kist olursa zamanla :KK66: buruna dolguyu asla tavsiye etmem. Iyi cerrahlar da onermiyor, bazilari dolgusu olani ameliyat bile etmiyor. Sirt ve koke minimal mudahale olabilir ama sikinti tek tarafli degil. Bu burun dolguluk degil, revizyonluk.
:)) 1 yil gdcti burnumun ucu düşmedi. Goz alti ışık dolgumu da gecen yil nisan da yaptirdim. Bu yil doktorum gayet iyi durumda diyip dolgumu gapmadi cunku kaliciligi kisa surmuyor. O yuzden cok iyi bir dermotologa yaptirabilir. Tavsiye ederim yaptiean hicbir arkadasimdan sikayet almadim.

:)) 1 yil gdcti burnumun ucu düşmedi. Goz alti ışık dolgumu da gecen yil nisan da yaptirdim. Bu yil doktorum gayet iyi durumda diyip dolgumu gapmadi cunku kaliciligi kisa surmuyor. O yuzden cok iyi bir dermotologa yaptirabilir. Tavsiye ederim yaptiean hicbir arkadasimdan sikayet almadim.
Ben dolgu ve botoksa karsi degilim ama burun harici. Siz memnunsaniz ne mutlu

İlk ameliyatınızı çok küçük yaşta yaptırmışsınız, yaşınız hala küçük bence revizyon da düşünmeyin.

Yaşınız çok küçük lütfen bulaşmayın ameliyata. Kendinizi sevmeye çalışın ve ufak kusurların guzel olduğunu bilin. Her ameliyatta yüz daha çok degisiyor ona göre adım atin

X