Resmen moralim bozuluyor-Vücudumdan tiksiniyorum :(

Sporun yanı sıra' oluşan çatlaklar için mustelanın bakım yağı' var. Hamileliğim için çatlak kremi ararstırıken dikkatimi çekmişti. Sizde bir araştırın isterseniz.

spor ya kiloları ver ama çatlaklar için yapılacak bir şey yok , kremlere falan çar çur etme paranı oluştuktan sonra değil önceden krem sürülecek tabi ben de senin gibi ne annem ne kimse uyarmadığı için ergenlikte çatladım. şimdi sporumu yapıyorum kilomu koruyorum çatlaklar umrumda bile değil, belçikalı bir kızla tanışmıştım kızın göğsü çatlak içindeydi ama dekolte giymişti, şaşırdım yani ne kadar rahat insanlar biz takıyoruz kafaya.

bendede birden kilo almakla oluşan çatlaklar var ilk başta çatlaklar kırmızıydı sonra rengi açıldı ama bana geçiceğini sölemişlerdi yani geçmiyomu:KK57::KK12::KK12: en azından geçirmesede çatlakların görünümünü azaltan bişey yokmu of allahım ya
bu arada çatlaklar 1 senelik halamı bişey yapılamaz :KK61::KK61::KK61::KK61:akıl verin

bendede birden kilo almakla oluşan çatlaklar var ilk başta çatlaklar kırmızıydı sonra rengi açıldı ama bana geçiceğini sölemişlerdi yani geçmiyomu:KK57::KK12::KK12: en azından geçirmesede çatlakların görünümünü azaltan bişey yokmu of allahım ya
bu arada çatlaklar 1 senelik halamı bişey yapılamaz :KK61::KK61::KK61::KK61:akıl verin

şimdi bunun için yeni konu açmak istemiyorum çatlakları olupta geçirebilen veya azaltan varsa yardım etsin lütfen

avonun çatlaklar için kremi varmış hiç kullanmadım ama bi araştır istersen. ben gögüs kremini kullanıyorum memnunum belki çatlak için olan kremde iyidir

Sarkmalar sporla düzelir ama çatlaklar için uzmandan yardım almanız şart
onlarda tamamen yok olmuyor sadece hafifliyor

Yeni çatlaklar için bebe yağını öneririm, hemen geçiriyor ama eskiler için çözüm yok maalesef.. Sadece sporla sıkılaşırsan görünümü azalabilir.

nekadar yeni mesela 1 yıl yeni sayılırmı
1 yıl yeni sayılmaz. Ben farkeder farketmez doktorumun önerisi üzerine bebe yağına başlamıştım. Birkaç ayda geçti. Daha kırmızıyken iyi geliyor ama artık beyazlaşmış, yerleşmiş çatlak geçmiyor maalesef..

malesef beyazlaşmış çatlakları yok etmek mümkün değil .Anca bayaa bir zayıflarsan onlarda incelmiş olur.

malesef beyazlaşmış çatlakları yok etmek mümkün değil .Anca bayaa bir zayıflarsan onlarda incelmiş olur.
Zayıflamak değil de sıkılaşmak önemli olan.. Ben zayıfım ama görünüyordu, squattan sonra sıkılaştı bacaklarım, görüntü kayboldu diyebilirim.

Fazla günese cikmayin, birde haftada bir kese yapin.

merhaba, kol sarkmalarına karşı kesin ve en etkili çözüm ...kendim yaptım çok faydal 1 haftada düzelmeye başlıyor ellerini başının üstüne kollar bükülmeyecek şekilde alkış yapar gibi birleştir daha hızlı sonuç almak istersen küçük su şişesi al onunla yap kolların hemen çalışır ilk bir kaç gün ağrı yapar ama 1 gün dinlendirir sonra tekrar yaparsın hemen toparlayacak yap görürsün üzülme =) çatlaklar içinde hodan yağını kullanırsan farkı görürsün düzenli sabah akşam sür bir arkadaşımın annesine söylemiştim devam etmemiş ama sürdüğü zamanlarda faydasını gördüğünü söylemişti

Spor salonuna yazıl sarkmaları önle. İyi bir diyet listen olsun. Çatlaklar için de cildiye doktoruna git krem veriyolar onun için.

X