RESİMLİ YERLEŞME KANAMASI BÖYLE Mİ OLUR YAŞAYANLAR BENİ AYDINLATSIN LÜTFEN

derinderin3525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2024
88
14
23
Yumurtlamayı değerlendirdim üzerinden 6 gün geçti lekelenme yaşadım bugün 3.günü ilk çok hafif pembeydi sonra kırmızı gibi oldu 2 gün bu şekildeydi bugünde sadece bir kez bi leke geldi ve adetime daha çok var adet ağrısı yaşamadım normalde çok ağrım olur kaset test yaptım negatif çıktı erken olduğunu biliyorum ama merak ettiğim için yumurtlama testi vardı elimde onuda yaptım fotoğraftaki gibi çıktı yorumunuz nedir yarın kan versem çıkar mı sizce yumurtlamanın 9.günü olucak

Eklentiler

• IMG20240716013833.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 371
Öncelikle fotoğraf atmak yasak onu silin isterseniz
Konuya gelmiş olursak da iki defa yumurtluyor da olabilirsiniz hamilelikte olabilir ama hamile olsanız bile kaset testte hafif bı silik olmaması kafamda soru işareti bıraktı açıkçası
Daha erken aslında beta düşük olduğu için çıkmamış olabilir siz isterseniz kan verin ya da erken gebelik testiyle de bı takip edin

Canım yumurtlamadan sonraki 7.gün bugün kaset testi umudum olmasada yaptım acaba daha önce mi oldu falan kafasıyla birde resim yasak olduğunu bilmiyordum

Ya allah aşkına buraya ped ya da kanlı peçete ya da akıntılı peçete atma mevzusu ne zaman biter acaba ? Atmamalısınız yasak, tarif ediyorsunuz zaten. Ayrıca kimse müneccim değil bir kanlı ped fotosundan anlayamaz ne olduğunu. İster regl kanı de ister kolum kesildi de ister yerleşme de. Gidip bir kaç gün sonra kan vermek bu kadar kolayken şu yaptığınız çok saçma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…