Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
5118.jpg

güle güle kullan mini'cimmm:kedi:
ceviz yağı ne için?merak ettima.s.
pastel'de de süper oje renkleri var yahuu ama burda sadece normal renkleri satılıyorr:eek:klava:
kayısı sabunu bende de var,aldım ve attım bi köşeye:bbo:

saol kontescim, ceviz yağını sürezzaaamm parlatsın die bayanssulusmile kaysı sabununuda saçımı yıkıcam:emir_bebek: pastelim ojelerini çok severim, eflatununu aradım ama bitmiş, başka bi markanın alcam :gitme:

kontescim güle güle kullan canım ben alışveriş canavarın yoksul ilçe geliştirme başkanım hehehe
güzelmiş ojeler lakin ben daha koyusunadn isterimmm isterim tıplım pastel deki gibim diyecektim bakmıştım sitesinden kiiiiiiiiim minicim eklemiş işte ben ondan istiyorummmmmmmmmmmm

minicim canım benim güle güle kullan pastel yeşil ojeye bittim sürüp paylaşırsan havalara uçarım aşık olur onuda alırım heheheh bu arda aldıklarını yazmamışınnn carmina ne? diğeride allıkmıdır? öleeee süperrrr pırıltılı şeyy adını bilemedim cahilliğime ver canım :pPPP

kontescim aldım senin fardan golden rose kız çok satıoz dedi ben 17 no deyince kaş altı için demee dedi :pPPP evet dedim istiom onu resimde süperdi orda beğenmedim eve geldim uyguladım nude makyajda süper olur yahu beyaz sürmekten sıkılmıştım göz pınarında da süper duruyoooo süper süper canımmmm benim süper buluş çok thank you hemşoooo :p

magrentim yarın sğrer koyarım canım, yok hayatım böle çok güzel soft bi eflatundu , hep sedefli medefli var biraz daha arayım bulurum belki :ecrin_bebek:
carminanınki shimmer canım , somon rengi bir allık arıodum cuk oturdu , kalem olan ruj çok güzel onu da al kaydirigubbakcemile3
saçlarımı boyayınca almak zorunda kaldım:KK1:

saol kontescim, ceviz yağını sürezzaaamm parlatsın die bayanssulusmile kaysı sabununuda saçımı yıkıcam:emir_bebek: pastelim ojelerini çok severim, eflatununu aradım ama bitmiş, başka bi markanın alcam :gitme:
pastel oje bulursam bi yerlerde ben de bayaa bi rengini alıcam bu gidişle opuyorumnanaktan

kontescim güle güle kullan canım ben alışveriş canavarın yoksul ilçe geliştirme başkanım hehehe
güzelmiş ojeler lakin ben daha koyusunadn isterimmm isterim tıplım pastel deki gibim diyecektim bakmıştım sitesinden kiiiiiiiiim minicim eklemiş işte ben ondan istiyorummmmmmmmmmmm

minicim canım benim güle güle kullan pastel yeşil ojeye bittim sürüp paylaşırsan havalara uçarım aşık olur onuda alırım heheheh bu arda aldıklarını yazmamışınnn carmina ne? diğeride allıkmıdır? öleeee süperrrr pırıltılı şeyy adını bilemedim cahilliğime ver canım :pPPP

kontescim aldım senin fardan golden rose kız çok satıoz dedi ben 17 no deyince kaş altı için demee dedi :pPPP evet dedim istiom onu resimde süperdi orda beğenmedim eve geldim uyguladım nude makyajda süper olur yahu beyaz sürmekten sıkılmıştım göz pınarında da süper duruyoooo süper süper canımmmm benim süper buluş çok thank you hemşoooo :p

hehe iyi günlerde kullan bebişim inşşşkaydirigubbakcemile5
bugün aldığım kahvemsi de hoş ama tam rengi çıkmadı diye swatch koyamadım buraya:2:

mavi far daha farklı bir tonda ama fotoda tam çıkmadı ne yazık ki
değişik bir mavisi var normalde...

güle güle kullanın çok sugar şeyler almışsınız :)))) o allığa da bittim ya..markası carmina mı ?
bir de o tırnak stickerlarını nerden alıyorsunuz ? watsonda bakmıştım 12 tl idi pahalı geldi:))

pardon allığı söylemişsin görmemişim canım..

Son düzenleme:
X