Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
rujun ve farın çok güzeller cnm da bunların markası neden yasmıyor güle güle kullan canımcımmm ayyyy kızlarr bisürü ürün alasım geldiii hee allah karetmesin sizikafamçokkarıştı

RoseAngel güle güle kullan canım! boshayallersmile
Teşekkrler canım....
roseangel güle güle kullan canım çok gözelleropuyorumnanaktan
ben de kendime sınav hediyesi aldım
2474.jpg

rujum klasik rujlarımdandır efemsempatiksalakcinni

Sağol tatlım ....
Sende güle güle kullan farının rengine bayıldım çok güzel....

rujunun nosu kaç canıımmm
canım flormar truecolor 12 opuyorumnanaktan
rujun ve farın çok güzeller cnm da bunların markası neden yasmıyor güle güle kullan canımcımmm ayyyy kızlarr bisürü ürün alasım geldiii hee allah karetmesin sizikafamçokkarıştı
canımcım markası flormar ruj truecolr serisi 12,far da terracota laci olab 05, kremrenk olan m108opuyorumnanaktan
rosem,donutum teşekkür ederim opuyorumnanaktan

kızlar size bişi sölicem yaa hani eskiden annelerinizden bilirsiniz belki haniii yeşil renkli rujlar vardı ve sürerdiniz dudağınıza göre renk alırdı veee kolay kolay silsenizde çıkmazdı ben onlardan istiyorum sizce halaa satılıyormudurrr az önce gitti gidiyorda gördüm ama bennn kozmetikçilerden almak istiyorum çünki bazıları pembe bazıları kırmızı yapıyormuş ben önceden sürüyodum yaaaa hiç çıkmıyoduu dudağımdan :KK43:(((

canım flormar truecolor 12 opuyorumnanaktan

canımcım markası flormar ruj truecolr serisi 12,far da terracota laci olab 05, kremrenk olan m108opuyorumnanaktan
rosem,donutum teşekkür ederim opuyorumnanaktan

tşkr ederim cnm swach da dahaa iyi olur heralde bende turuncumsu bi ruj istiyorum she ninkini aldım amaa çok simli lipp gloss gibiii pek sevmedim belki bunu düşünebilirim cnm çok tşkrlerkaydirigubbakcemile3

yaşasıınnn buldum buldum aldım aldım innova fırça setini bi parfümeride buldum ve aldım yupiii boshayallersmilezemuszemuskaydirigubbakcemile3

donutum opuyorumnanaktan
şeymacım simli değil ben simli ruj hiç sevmem,o flaştan,odanın ışığından öle görünüor ... sedefsiz,simsiz çok güzel tavsiye ederim canım opuyorumnanaktan
bunlarda farların swatchları gaza geldimkaydirigubbakcemile3

3015.jpg

donutum opuyorumnanaktan
şeymacım simli değil ben simli ruj hiç sevmem,o flaştan,odanın ışığından öle görünüor ... sedefsiz,simsiz çok güzel tavsiye ederim canım opuyorumnanaktan
bunlarda farların swatchları gaza geldimkaydirigubbakcemile3

3015.jpg

ooooooooooof bu ne yaa cnm iyi gaza getirdin beniii durduk yeree paralar kaşındı şimdiiisempatiksalakcinni çok güzel bu koyu mavii süper akşama dışarı çıkıcam kocitoma başvuru varrr:lepi:

güle güle kullan canım şimdi bende bi dışarı çıktım parfümeriden elimde olan aynı renkten ruj almışımmm o kadar kendimi kaybetmişim yani aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok güzel dimi,ben de çok beğendim,çok güzel gece makyajı olur böle buğulu buğulu bayanssulusmile
yumurtacım güle güle kullan ne rank aldığın ruj ?

güle güle kullan canım şimdi bende bi dışarı çıktım parfümeriden elimde olan aynı renkten ruj almışımmm o kadar kendimi kaybetmişim yani aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

biz kadınlar neden böyleyis yaa her gördüğümüze özeniyoruzzz yumurtacım şimdii git değiştirr :lepi: gesmiş olursunnnn kafaa nerdeydiyse artıkkk kaydirigubbakcemile3

X