Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
resim192.th.jpg
[/URL][/IMG]
valla yüz temizleme jeli ve tonik derken dipliner oje pırıltılı göz kalemi ve kalem far aldım geldimboshayallersmile
ama olsun lazım olur illakaydirigubbakcemile5
güle güle kullan canım aldıklarını markaları göremedim net ufak resim eklemişin? emrak etttim :)
yani üye olduğum için özelden msj atamıyorum neyse hayırlısı ya 50 msj atıktan sonra göndebilirmişim

sen hala üye olamadınmı? pek güzel bşi yok şimdilik ama çantaları kaçırdın :p

güle güle kullan canım aldıklarını markaları göremedim net ufak resim eklemişin? emrak etttim :)

oje carmina 704
glitter eyeliner alixavien 6
göz kalemialix avien glitter404
kalem far alix avien purple
dipliner uz-cuz bişi 2,25 anykaydirigubbakcemile5
jel ve tonik garnier

uzun bir aradan sonraa burdayımm boshayallersmile

aslında bu arada çok şey aldım,ama bayadır uğraştığım ve gelmesinden şüphe ettiğim siparişi bugun geldi,hemen taze taze çektim resimleri,
buyrun elflerim

URL=http://img96.imageshack.us/i/resim035j.jpg/]
resim035j.th.jpg
[/URL]

resim192.th.jpg
[/URL][/IMG]
valla yüz temizleme jeli ve tonik derken dipliner oje pırıltılı göz kalemi ve kalem far aldım geldimboshayallersmile

aslında bu arada çok şey aldım,ama bayadır uğraştığım ve gelmesinden şüphe ettiğim siparişi bugun geldi,hemen taze taze çektim resimleri,
buyrun elflerim

http://img96.imageshack.us/img96/5117/resim035j.jpg

kızlar gule gule kullanın cicilerinizi

oje carmina 704
glitter eyeliner alixavien 6
göz kalemialix avien glitter404
kalem far alix avien purple
dipliner uz-cuz bişi 2,25 anykaydirigubbakcemile5
jel ve tonik garnier
saol canım alix avien kalemleri güzel oluo :)))))) ojenin rengide çok güzelmiş

buyrun elflerim

resim035j.th.jpg
[/URL]

güle güle kullan canım aldıklarını

resim192.th.jpg
[/URL][/IMG]

buyrun elflerim

resim035j.th.jpg
[/URL]

güle güle kullanınbayanssulusmile

Hemen tarihlerine bak canım benimkilerin son kullanma tarihi gecmişti çöpe atcam:mymeka:

sen deyince aklıma geldi şimdi baktım 5 nisan :çok üzgünüm: niye zamanında yollamıyolar madem hey Allahım ya :mymeka:neyse 1 haftadan bişi olmaz ben bunları 2 gün içinde halederim kaydirigubbakcemile3

kremi hoş gerçekten ama şampuanları(orkidelisini denedim sadece) doğal olduğu için heralde kazık gibi yapıyo sevmedim peelingi çok güzel hem nemlendiriyo çok beğendim

güle güle kullanınbayanssulusmile

sağol tanrıçam bakalım ucuz bir dipliner ladım amma sanırım ucu azcuk kalın geldi bakalım becerirsem fırçalıya geçeriz seni ve arzucumu sıkı takip ediyor videoları yazıları tek tek okuyur ve seyrediyorumzemuszemus

sen deyince aklıma geldi şimdi baktım 5 nisan :çok üzgünüm: niye zamanında yollamıyolar madem hey Allahım ya :mymeka:neyse 1 haftadan bişi olmaz ben bunları 2 gün içinde halederim kaydirigubbakcemile3

kremi hoş gerçekten ama şampuanları(orkidelisini denedim sadece) doğal olduğu için heralde kazık gibi yapıyo sevmedim peelingi çok güzel hem nemlendiriyo çok beğendim

Benim 3ü şubat ayından 2si 5 nisn ama cesaret edemedim kullanmaya
Ne kadar yanlış yapıyorlar aslındaalacağım varsa da almam artık oradan bir şeyalsanaalsanasmile

hmm heycan yaptım kusura bakma:kedi:
bu arada güle güle kullan çok cici şeler almışsın
Teşekkürler canım....
roseangel ım süper şeyler almışsınzemuszemus okadar ojeyi napıcaksın canım ya ben alıyorum sonra kullanmaya fırsat kalmıyo bi süre sonra bozuluyo dolu şişeyi atıyorum:hulya:
donutum guarlinlerin yakıozemuszemus
Teşekkürler tatlım ...
Napim ojeyi çok seviyorum zilyon tane ojem var ama daha 1 tane bile bitirip çöpe atmadım ama sanırım son aldıklarımdan opi olanı bitirecem muhteşem bir yapısı ve rengi var biraz tuzlu ama her gördüğümden alana kadar bittikçe opi alırım...

oyy oy oyy çok güzeller gülegüle kullan canım bencede artık oruca girme zamanı gelmiş bu arada mac lipgloss şahane :)

ben e vitaminli kremini çok sevdim bide killi maskesini

güle güle kullan canım aldıklarını şahana görünüolar

hehehe bende iş çıkışı gitmek istiom bakalımmm :)))) al ama resimlerini koy buraya çorapla beraber :p

ayyyy ben hiç bakmadım tarihine yawwwww hemen bakiym
Teşekkürler canım benim bide bulanık çıkmasaymış daha iyi olacakmış...
donutcum güle güle kullan bende ambalaj mmanyağıyımm

roseangel cnm güle güle kullan nars süper orgasm mı o
Sağol canım hayır değil....Nars Torrid canım...Donut yeni gördüm canım sorduğunu kusura bakma....
resim192.th.jpg
[/URL][/IMG]
Güle güle kullan canım....

buyrun elflerim

resim035j.th.jpg
[/URL]
Güle güle kullan canım....

X