Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
solingen degil canim elegantouch 3.40 poundsa aldim ben ingilteredeyim 8.50tlye denk geliyor ben memnunum.

ayrica tesekkurler.

bunlarda gecen hafta aldiklarimbayanssulusmile

1973.jpg

the body shopta indirim vardi bende dus jeli,renkli nemlendirici, goz cevresi kremi(ikinci kullanisim olacak cok memnunum)hemp seed ayak bakim kremi aldim.

ve maybelline allik rengi cok hos foto karanlik cikti ama seftali tonunda
ve yine maybellineden nude ruj cok guzel

1983.jpg

ve pedikur setimi yeniledim

2058.jpg

güle güle kullan canım aldıklarını memnunmusun bodyshop ürünlerinden merak ettim şu c ve e vitminli kremlerini

tesekkuler gizzem,ilarzum ve magrenta

memnunum body shoptan e vitaminli urunlerinden yanliz e vitaminli renkli nemlendiricinin kokusunu begenmedim fondoten gibi kokuyor sevmedim yani

güle güle kullan canım aynı nemlendiriciyi bende kullandım sürüldüğü anda güzel ama bi ka.ç saat sonra etkisi kalmıo gibi geliodu sanada aynı şey oluomu özellikle bacaklarda?

Canım benim cildim zaten çok kuru değil yağlı da değil yani normal.. o yüzden ben farletmedim galiba öyle bir etkisini :hulya:

tesekkuler gizzem,ilarzum ve magrenta

memnunum body shoptan e vitaminli urunlerinden yanliz e vitaminli renkli nemlendiricinin kokusunu begenmedim fondoten gibi kokuyor sevmedim yani
hımmm aklımızda bulunsun canım saol bende bi kremini denemiştim offfff beter bir kokusu vardı :)))
Canım benim cildim zaten çok kuru değil yağlı da değil yani normal.. o yüzden ben farletmedim galiba öyle bir etkisini :hulya:

benimde kuru değil ama bu zamanlarda iyi bir kreme ihtiyaç duyuyor bende bebe yağı kullanıyorum :)

kıslarrr ya ocak 27 de çilekten sip. verdim halaa gelmedi PTT ye bakıyorum yok çileğe mail attım henüz dönmediler mafoldumbenmafoldumben

Karagozlum paletin süpermiş canım güle güle kullan. ebay'dan mı aldın canım? ne kadara geldi? bir de farın yapısı nasıl? ay ne çok soru sordumsırnaşık şey

kıslarrr ya ocak 27 de çilekten sip. verdim halaa gelmedi PTT ye bakıyorum yok çileğe mail attım henüz dönmediler mafoldumbenmafoldumben

cnm zaten sipariş vereli bir hafta olmamış
dünyanın taa öbür ucundan geliyor
bana siparişlerim çilekten hep 2-3 hafta arasında geliyor

Karagozlum paletin süpermiş canım güle güle kullan. ebay'dan mı aldın canım? ne kadara geldi? bir de farın yapısı nasıl? ay ne çok soru sordumsırnaşık şey

cok tesekkur ederim canim bayanssulusmile
hayir canim ebaydan almadim hollandanin webshopundan aldim 3gunde geldi ..:KK70: Hollandada yasadigim icin cabuk geldi..zemuszemus
farin yapisi simli ve cok ho$ ve bide kalici hemen ucmuyor. butun renkler war nerdeyse..
fiyati ise € 17,95 bide kargo parasi € 5,00 toplamda € 22,75 canim..:) Şeniz

benimde siparisim geldi kizlarrr ..
bitek essence fondoteni dukkandan aldim ...
5215.jpg
güle güle kullan canım far paletine bittim süper bişi :)

aaaa lattecim bende 26 sında verdim 30unda elimdeydi siparişlerim ama parfüm falan yok bilion sadece krem vardı
peki senin gönderildimi takip numaran var mı canım?

cok tesekkur ederim canim bayanssulusmile
hayir canim ebaydan almadim hollandanin webshopundan aldim 3gunde geldi ..:KK70: Hollandada yasadigim icin cabuk geldi..zemuszemus
farin yapisi simli ve cok ho$ ve bide kalici hemen ucmuyor. butun renkler war nerdeyse..
fiyati ise € 17,95 bide kargo parasi € 5,00 toplamda € 22,75 canim..:) Şeniz
ayyy çok uygunmuş fiyatı. güzel günlerde sür sürüştür canım zemuszemus

cnm zaten sipariş vereli bir hafta olmamış
dünyanın taa öbür ucundan geliyor
bana siparişlerim çilekten hep 2-3 hafta arasında geliyor

bebişim geçen sefer verdiğim sipariş 7 günde geldi amaa bilmiyorumkismile
hem bugün 8. gün bitti
sabırsızım ben kaydirigubbakcemile2 6 aylıkmıyım neyim

güle güle kullan canım far paletine bittim süper bişi :)

aaaa lattecim bende 26 sında verdim 30unda elimdeydi siparişlerim ama parfüm falan yok bilion sadece krem vardı
peki senin gönderildimi takip numaran var mı canım?

kuşum benimde parfüm yokki sadece makkaj malzemesi takip nosu var ama sadece hong kong tan gönderildi yasıo okadar
ayyh çok sabırsızım yaabilmiyorumkismile neysehh bekliyelim bakalım

bebişim geçen sefer verdiğim sipariş 7 günde geldi amaa bilmiyorumkismile
hem bugün 8. gün bitti
sabırsızım ben kaydirigubbakcemile2 6 aylıkmıyım neyim

kuşum benimde parfüm yokki sadece makkaj malzemesi takip nosu var ama sadece hong kong tan gönderildi yasıo okadar
ayyh çok sabırsızım yaabilmiyorumkismile neysehh bekliyelim bakalım

neyse canım bekle bakalım birazcık bi seferde geç gelsin demi ama :))))))

neyse canım bekle bakalım birazcık bi seferde geç gelsin demi ama :))))))

çilekten yanamısın benden yanamı kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3
bebişim bugünde gelmedi yafbilmiyorumkismile

42833886.jpg

13615184.jpg

bunnarda son aldıklarım pastel kalem + mafi far+ gri far + rimelde hediye

mavi farın sürümü kolay falan dedi ama sürünce hafif dökülüyo bide orda elime sürmüştüm rengi manyak canlı geldi ama göze sürünce okadar kapatıcı bi rengi yok
amaa kalemler züpper..

çilekten yanamısın benden yanamı kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3
bebişim bugünde gelmedi yafbilmiyorumkismile

42833886.jpg

13615184.jpg

bunnarda son aldıklarım pastel kalem + mafi far+ gri far + rimelde hediye

mavi farın sürümü kolay falan dedi ama sürünce hafif dökülüyo bide orda elime sürmüştüm rengi manyak canlı geldi ama göze sürünce okadar kapatıcı bi rengi yok
amaa kalemler züpper..

HEHEH senden yana tabe canım ama bu arada millet çok mu alışveriş yaptı ne ondan gecikmişdir kar kıyametide ekle bugün yarın gelir canım :))))
yeni cicilerini güle güle kullan canım senin ojelerin ne güzel öle şeker pembesi :))))
toz farları sevmedim sevemiom hele senin aldığın gibi olanları hiç sevmedim normal olucak gri far manyaklığı var bende hafif pırıltılı olucak bide of of offf süper kalemlerin markası ne canım beyaz kalem alcam bende
siyah kalemim alix avien süper simsiyah yapıo
mavi kalemim cecile onuda seviom
yeşil kalemim avondan vardı süperdi ama bulamıom kaldırdı şererfsizler
bende emiliyden aldım oda güzel
mor kalemim var markası ne bilmiom ama beter bişi hiç sevmedim buraya yazayımda o marka almasın kimse

strawberyde camelon setler var gördünmü bayıldım yawww 42 ve 44 mü 48 tl olanlar süperrrr

Son düzenleme:
X