Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
zaten sen yazmışsın gördüm içime oturdu:sinifsinif:
her zaman aldığım yerden almadım,zaten testır mestır falanda yoktu:umursamaz:çingenelik yaptım ama eli boş döndüm..yalnız şu sözü aldım,yolum düşerse gidicem ve hiç bişey almasam bile alix avienin mutlaka bi hediyesini alıcakmışım:1ninca::roflol:
seviyorum anam böyle şeyleri napim:)

kıs vallaha sen su tester olayını nasıl hallediyorsun anlamıyorum ben istesem hayatta vermezler ...kıs bizede akıl ver nasıl istiyon testeri

bebislerim hepsiniz gule gule kullanın

sabunum o ruj nasıl parlatıcı gibi mı ?

bende bugun alix avien rujlarından aldım bir alana bir bedavaydı yrna gene gidip alacagım yrna fot eklerim

livim taylırım gloss çok enteresan sürdüm gayet mat lakin bi 2 dk sonra müthiş bir yanmayla birlikte parlaklık ve doğallık abidesi haline gelen ve müthiş nemlendiren bir yapıda . . .

Sabun pudrandan memnun musun sivilce falan yapıyormu ?

canım puff pudrayı çok araştırarak edindim ve inanılmaz memnunum çok şık duruyor bi o kadarda kapatıcı ve pürüssüz çok çok çok doğal . . .

yurtdışından alıyorum bu arada bu ürünleri kızlar mesela puff pudranın Tr fiyatı 40 küsür yetale bana 12 yetaleye fln geldi . . .

sabuncuk ve edaykingüle güle sürüştürün kızlarzemuszemus

gule gule kullanin kizlar

sağolun şekerler daha iyileri ve daha hesaplıları sizin olsun . . .

Asoşeytıdpresim..Gülegüle,kahkaha atarak kullan aldıklarını..kaydirigubbakcemile5
Bende Body SHoptan şu çayağacı toniğinden aldım kokusu pek güzel değil,sanki böcek ilacı gibi kokuyooooo...resim eklemiyorum çünkü çok üşendirici geliyo bana...:kedi:

Kızlar bir de bir ricam olacak sizlerden..opuyorumnanaktan
e-buy dan kozmetik alışverişi yapanlarınız var mı?bana yardımcı olabilirmisiniz..Özelime gelirseniz sevinirim..Hadi kokoşlarım göriiim sizi..
Daha önce kullandığım fakat türkiyede artık bulunmayan ürünler var onlara bakacağım da....

Asoşeytıdpresim..Gülegüle,kahkaha atarak kullan aldıklarını..kaydirigubbakcemile5
Bende Body SHoptan şu çayağacı toniğinden aldım kokusu pek güzel değil,sanki böcek ilacı gibi kokuyooooo...resim eklemiyorum çünkü çok üşendirici geliyo bana...:kedi:

e-buy dan kozmetik alışverişi yapanlarınız var mı?bana yardımcı olabilirmisiniz..Özelime gelirseniz sevinirim..Hadi kokoşlarım göriiim sizi..
Daha önce kullandığım fakat türkiyede artık bulunmayan ürünler var onlara bakacağım da....

nedir o ürünler merak ettim . . .sengözlerimebaksanab

3093buyuk.th.jpg
[/URL][/IM
]

bende bugün Neutregena gözaltı kremini aldım..bakalım nasıl?16,50 filandı..Birde sütyen almıştım ama o kozmetik olmadığından resmini koymuyorum....:bbo:

:roflol::roflol:

Son düzenleme:
güle güle kullan livcim. bunlar da benimkilerr. valla konu kozmetik olunca çocuk gib seviniyorum ya paketleri açarken:)

Aldıklarımın hepsi Avon, kabuki fırça, 8li far paleti, transparan fondoten, kalemtraş

Resim284.jpg

Farlar ortalama. Pek simli bir yapısı yok bu benim için bir artı parıl parıl pek sevmiyorum. Renkleri de biraz soluk daha çok günlük kullanım için uygun

far.jpg

güle güle kullan livcim. bunlar da benimkilerr. valla konu kozmetik olunca çocuk gib seviniyorum ya paketleri açarken:)

Aldıklarımın hepsi Avon, kabuki fırça, 8li far paleti, transparan fondoten, kalemtraş

Resim284.jpg

Farlar ortalama. Pek simli bir yapısı yok bu benim için bir artı parıl parıl pek sevmiyorum. Renkleri de biraz soluk daha çok günlük kullanım için uygun

far.jpg

kafamçokkarıştı

Ne diyoonnn roxi?...bazlı flaşlı..flaşsız bazsız..bazlı flaşsız..ıkafamçokkarıştı
Güle güle kullan canımmm..zemuszemus

kafamçokkarıştı

Ne diyoonnn roxi?...bazlı flaşlı..flaşsız bazsız..bazlı flaşsız..ıkafamçokkarıştı
Güle güle kullan canımmm..zemuszemus

allan cahalıı:mymeka:bazlı makyaj bazı,yani flaşlı ışıkta nasıl durduğu baz sürdüğü zaman nasıl çııkmış resim bazsız nasıl:roflol:
göz altı kreminide güle güle kullan ayrıca 2006 modelimhihoyyyt

asoşus olmiy ama Trabzonda sephora yoğ inglot yoğ :çok üzgünüm: hacer bacıya söledim gerçi bana alacak göndertcek işte inşAllah . . .

ama sen ondan önce gidersen sephoraya sen göndert be asoşus olma mı ?
ben sen gitmeden hesabına bedelini yatıranzi tabi . . .
.
sabuncum köpükçüm özelden hesap no verim o zmn:smiley-cool:sen bilgilerimi al ben sana yollarım canoyerimseniben

çay ağacı çok iyiymiş ama sivilceli ciltler için 2006ım bilgin olsun..boşver hayatım kokusunu,icrata baksositosositoayrıca saol bitanem sende güle güle kullan kahkahalarlakaydirigubbakcemile3
dun aldıklarım kızlar kucuk ruj parjumun hediyesi

dsc03743.jpg

livim alixlenmişsin bu gün güle güle kullan..yalnız rujların rengini tam seçemedim,dieri çok koyu siyah gibi banamı öle geliyo:bbo:sen o kadar koyu amazsın yani:uhm:

hehe saol 2006modelim evet aso nun da dediği gibi far bazı kullanarak ve kullanmayarak denedim farları:)

hehe saol 2006modelim evet aso nun da dediği gibi far bazı kullanarak ve kullanmayarak denedim farları:)

allan cahalıı:mymeka:bazlı makyaj bazı,yani flaşlı ışıkta nasıl durduğu baz sürdüğü zaman nasıl çııkmış resim bazsız nasıl:roflol:
göz altı kreminide güle güle kullan ayrıca 2006 modelimhihoyyyt

Ahhh..Ahhhh.Asom ve Roxim iki satır şaka yapiiim dedim hemen de tufa ya düştünüz..
7 yaşından beri kokoşluk mevkiinde bulunan biri için söylenir mi bunlar..ahh...
anladım kızlar anladım...kelime olarak tekerleme gibi olmuşta onun için eccük şaka yapiiim demiştim..

Şu sarımsakları flaşlasakta mı bazlasak..
bazlamasakta mı sarımsaklasak...Ehüüüüheeee...:)))kaydirigubbakcemile3

livim alixlenmişsin bu gün güle güle kullan..yalnız rujların rengini tam seçemedim,dieri çok koyu siyah gibi banamı öle geliyo:bbo:sen o kadar koyu amazsın yani:uhm:

asom rengi baya koyu ama ben hiçbir ruju pecete ile silmeden kullananam o yuzden mumkun oldugunca koyu renkleri tercih ediyorum benim için o silinmıs hali onemli ...silince sankı dudagıma hiç ruj surulmemıs gibi cok dogal duruyor o halini cok seviyorum

roxi melegim gule gule kullan ...bazlı hali ile bazsız hali arasında baya fark varmıs:1shok:

ayy çok güzeller...:asigim:
ben de aldım aslında yeniler ama makinenin pili yohh...:a015:

Livcim, Alix rujlarda 1 alana 1 bedava mı var ?
Bir de parfüm ne kadar fiyatı ? kokuları nasıl beğendin mi sen kuzum ?

X