Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
edaykin neden böyle oldu bilmiyorumki, kozmetiğe alerjim filanda yoktur ama belkide bayat üründü:kızgın: ne biliyim o kadarda beğenmitim rengini:1no2: ama birdaha almıcam flormardan...
çikolata canım teşekkürederim.
kızlar yeni cicilerinizi güle güle sürüştürüna.s.

cok güselmi,ş gülerek kullan cicimkaydirigubbakcemile3

edaykin neden böyle oldu bilmiyorumki, kozmetiğe alerjim filanda yoktur ama belkide bayat üründü:kızgın: ne biliyim o kadarda beğenmitim rengini:1no2: ama birdaha almıcam flormardan...
çikolata canım teşekkürederim.
kızlar yeni cicilerinizi güle güle sürüştürüna.s.

ya canım bendekide aynı renkten turkuaz + mor düşünce kırıldı ıslanmadan sürülmüo üstü tabaka gibi oldu bence 5 para etmezmiş bide ıslanınca da göz de kalıo hak veriyorum sana bende başlarda memnundum şimdi değilim hatta gözümde kuruluk döküntü oldu

Ben de Watsons'a gittim Bebak'larımı aldım
dsc02973.jpg

E tabi gitmişken Inglot'a da uğradım, mor far aldım. Paletim şöyle oldu :
dsc02977.jpg

celosa ve merisu iyi günlerde kullan canım. unuttuğıum varsa onlarda iyi günlerde kullansınhihoyyyt

bende bugün artdecodan anneler günü için kalan paketlerden aldım. normalde baya pahalıya geliyodu 100 gibi tutuyodu ama 30 a kampanya vardı bende kaptım hemendelikafadulden paketin içinde 4lü far ki çıkarılabiliyo bitince yenisi takılabiliyo, eyeshadow base ( bayıldım bu arada ) sonra bir de artdeconun samur fıçası varkaydirigubbakcemile2

sonra bodyshop e vitaminli face mist ve tonik , clinique in 3lü mini setini aldım çünkü içindeki nemlendiriciye bayılıyorum :lepi: bide estee nin bronzer ı 14 e düşmüştü bende hemen kaptım tabialkisalkisalkisalkisalkisalkis

1002735.jpg

1002739t.jpg
1002740v.jpg

1002745.jpg
1002747.jpg

canim güle güle kullannnn hepsi cok güzel, ben artdeco ya bayiliyorum, eyeshadow base bendede var cooook güzellllllllllllll:1hug:

p1305091612.jpg

p130509161201.jpg

kızlar ben de inglottan paletimi aldım içini doldurmaya başladım...bu küçük boyu bide büyüğünü aldım ona da pudra allık fln koydurucam...çok güzel ve kaliteli tavsiye ederim

cok güzel güle güle kullan sekerim:asigim:

Arkadaşlaaaarrrr :eek:

hani ben pempe tonlarda far araştırıyodum da ablam İNNOVA'dan almıştı ben de eklediydim ya buraya,
dün akşam sürdüm nasıl kötü nasıl kötü :dilcikar: süprizzzzz

renkler her yere dağılıyor, tenime de pek gitmedi, bir de bi kat sürdüm, farın altından acayip bir doku çıktı sert böle kabuk gibi :sm_confused: bir de yaktı sanki göz kapağımı yasakkelime

bugün değiştirdim Allahtan değiştirdiler, firmaya da şikayet forumu yolladım...:dilcikar:

Pastel den koyu pembe far aldım, foto makinemin flaşı kapanmıyor, renk tam belli olamamış kusura bakman canlarım, İnnova 25 TL idi hem de, gereksiz bir pahalı yani...maybelline den kapatıcı bilem aldım valla :1rolleyes:

cimg1943p.jpg

PASTEL PASTEL!! :asigim:

canimmmmmm iyi günlerde kullan a.s.

kızlar bende bunları aldım maskara alana ruj bedavaydı maskara da 14.90 ytl haberiniz olaaa maybeline marka adres mecidiyeköy cevahirin karşısında ki my shop adlı 1milyoncu gibi bi kozmetikçi var orası

heee bacılar haberiniz ola inglotta kampanya var o mıknatıslı far paletleri indirimde kendi seçtiğiniz 14 renk le birlikte paleti 64ytl cevahirde sordum (palet +14 far)=64ytl

ve watson da bi gezindim ordada yarı yarıya indirimler var flormar da alixavien de golden rose da 3 alana 1 bedava gibi kampanyalar var bacılar haber verim dedim

iyi günlerde kullan tatlim, su mascarayi bend emerak ediyorum nasil acep?

Bunlarda benden olsun kaydirigubbakcemile2 gri olan far kızlar delikafadulden

güle güle kullan

my.php
[/URL][/IMG]
bunlar son zamanlarda aldıklarım kıslar

my.php
[/URL][/IMG]

buda makyaj malzemelerimin hepsinin bulunduğu çekmecee :)

canim benim sekerim benim iyi günlerde kullan damlam

Ben de Watsons'a gittim Bebak'larımı aldım
dsc02973.jpg

E tabi gitmişken Inglot'a da uğradım, mor far aldım. Paletim şöyle oldu :
dsc02977.jpg

hacerim benim biricik sevgilim :sm_cool: güzel günlerde kullan

Sağol hülyacımmm
Bitanem sayende artık makyaj yapmıyorum
Sadece rimeli sürüp çıkıyorum :asigim:

canimmmmm benim begenmene cooooooooookkk sevindim
en azindan sevdigim biri kullaniyor ne mutlu bana
birde rimelli resmini eklesen ne zaman yeni makyajini görcez:asigim:

canimmmmm benim begenmene cooooooooookkk sevindim
en azindan sevdigim biri kullaniyor ne mutlu bana
birde rimelli resmini eklesen ne zaman yeni makyajini görcez:asigim:

hülyacım yemin ederim rimeli kullanmaya başladıktan sonra far falan kullanmıyorum
sadece rimel sürüyorum
müptelası olduğum eyeliner.ı bile bıraktım
ay bana bir şeyler oluyor delikafadulden

hülyacım yemin ederim rimeli kullanmaya başladıktan sonra far falan kullanmıyorum
sadece rimel sürüyorum

:teytey:delikafadulden
senin kasin gözün zaten güzel bebegim bir rimelli olayi bitiriyorsun iste:asigim:

yaa kızlar bişeyi merak ettimm :)))
inglottan palet alıosunuz yaa paletin fiyatı ne kdr :))

sadece rimel sürüyorum

hadi canım sen de kaydirigubbakcemile3
inanmam kiiiiiiii :1no2:

X