Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
carmi na mavi far

carmina beyaz far

carmina kalem far kaydirigubbakcemile3

carmina sarı eyeliner

carmina mavi eyeliner

carmina göz kalemii

meybellin far

oh oh resimleride gördüm güle güle kullan güzel gözlümalkisalkisalkis
ee birde cecile siyah eyeliner alcaktım kalmamış
senağlama

cimg1930i.jpg

anneler günümüz kutlu olsun arkadaşlarrrr......:))))))) :eek: :roflol: :teytey:

cilt bakım ürünü alamıyorum çünkü kullanamıyorum, :KK43:(

far paletleri GoldenRose, BİM'den aldım tanesi 10 TL :)) makyaj çantası içinde kalem ve rujları da dahil delikafadulden
rujlar en sevdiğim renklermiş ,çok sevindim :))

Alix Avien ruj , FlorMAr ruju ve İnglot farı geçen hafta almıştım :)) şakkıdı

hepinizin yenilerini de kutluyorum güle güle kullanın canlarımmmm!! a.s.

cimg1931i.jpg
ayyy hepsi harikaaaaaaa bende gidebilsem alcam o golden roselardan güle güle kullan canımm
kıslar harika şeyler almışsnz ii günlerde kullanın bende aldım bişiler toplu eklicem pazartesi inş.
aldıklarım:geçen hafta max miracle touch fondöten
maybelline köpük allık brown
maybelline köpük allık mauve
she ruj L25

hihoyyytdamlacım canım güzel günlerde güzelleşşkaydirigubbakcemile5

canlarım benimde bugün siperişlerim geldi ama okadar karıştıki malzemeler valla çekebildiğimi çektim çünkü kendime aldıklarımı müşterilieriminkini ayırdım onları ayrı poşetlerine koydum teslim edilcekler öle işte yoğundu bugün aynamın önünü görmek istmezsinizz ayyyyy benim bi yaz temizliği yapmam lazım ne çok ıvır zıvır ürün çıktı evden bgün şaştımmm valla neyse kızlar çok konuştum buyrun

bu resimde gördüğünüz avon markalı ürünleri kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediorum çokkk muhteşemlermişş çok memnun kaldım hihoyyythihoyyyt

güle güle kullan canım :içelim:avonun o asansörlü göz kalmei süperdir bende istettim gelince çekcem siparişlerimhihoyyyt

kızlar avon almayın zararlıı onayı bile yok ciltle temas eden hiçbir ürününü almayın derim

allığı benim suratımı mafetti

kızlar avon almayın zararlıı onayı bile yok ciltle temas eden hiçbir ürününü almayın derim

Cilt tipine göre değişiyor canım bu dediğin. Geçen yıl sipariş verdik ürünler geldi. Kullandığım kremler bende sivilce yaptı ama annemin kremi cildini harika bebek gibi yaptı. Biraz da doğru seçim yapmak gerekiyor.

kızlarr herkesin anneler günü kutlu olsuna.s.bunlarda benim anneler günü indirimi ganimetlerimdelikafadulden
bebak acbadem temizleme sütü
garnier nemlendirici kremler ve göz makyaj temizliyicisi
aseton
loreal double extention ve volume collejen mascara
loreal glam shine 305 numara casual beije lipstick
loreal true match minerals fondöten
ve adidas deo..
oh bu indirim sayesinde eksiklerimi tamamladım.artık uzun bir süre rahatımhihoyyyt
herkes cicilerini iyi günlerde kullansın:dance:

Eklentiler

• $2 003.jpg
    $2 003.jpg
    88,4 KB · Görüntüleme: 43

canım ben avonun makyaj, cilt ve vücut ürünlerini uzun zamandır kullanıyorum, bir problem yaşamadım, cilt tipiyle alakalı olsa gerek

kızlarr herkesin anneler günü kutlu olsuna.s.bunlarda benim anneler günü indirimi ganimetlerimdelikafadulden
bebak acbadem temizleme sütü
garnier nemlendirici kremler ve göz makyaj temizliyicisi
aseton
loreal double extention ve volume collejen mascara
loreal glam shine 305 numara casual beije lipstick
loreal true match minerals fondöten
ve adidas deo..
oh bu indirim sayesinde eksiklerimi tamamladım.artık uzun bir süre rahatımhihoyyyt
herkes cicilerini iyi günlerde kullansın:dance:

güle güle kullan canım:) bende true match pudra kullanıyorum, fondöteni nasıl memnun kaldın mı?

kıslar cicilerinzi ii günlerde kullanın
edaykin avon rujlardan biri sparkling blush mı rengi
ben aldım ondan harika bi renk herkese tavsiye ederim

kızlar hayatta ruj sevmem ve tutatamam dudakta 10 dk sonra yok olur anneme ruj almaya gıttıgmde bır ruj denedım oylesıne aksama kadar cıkmadı cıkmadı derken dogal bır renk dudak rengı oldugu ıcın bırde bol sımlı sedeflı oldugu ıcın yapıstı kaldı ve oyle tatlı duruyorkı dudagında bellı belırsız bır ren dolgun gorunus ve sımlı ısıltı ısteyenler ıcın mukkemmel bırazdan gıdıp alacam marka golden rose ısteyenler sıteye gırıp bır baksın ben rersım eklıycem hem ruju hem uygulanmıs halını bu arada renklı nemlendırıcı ısteyenler avonda varmıs gecen onlıne katalogda gordum

ULTRA DIAMONDS LIPSTICK

Ultra diamonds ruj, dudaklarınıza elmasların parlaklığını kazandırır, gece ve gün boyu parlak, çekici dudaklar yaratır. 15 farklı renk alternatifine sahiptir
ısım bu

bu arada renklı nemlendırıcı ısteyenler avonda varmıs gecen onlıne katalogda gordum

allah allah ben o kadar baktım gözümden kaçmış demekki oriflame kullanıyorum ben ama pek memnun değilim bir kenarda duruyor şimdilik, acaba avonunki nasıl? kampanya 5temi gördün canım sen?

edit: hmm şimdi baktım şu magix face perfector galiba, okumadan geçmişim fondöten sanıp:)

Son düzenleme:
roxelanne canım true match fondöteni bu gün cildime denedim. kıvamı epey sıvı, sürmesi kolay, çok hafif, maske etkisi yaratmaması hoş, kapatıcılık orta diyebilirim. yalnız renk olayı süper resmen ciltle bütünleşiyor ve fondöten sürdüğün belli olmuyor, bu büyük bir artı bence. ama deneme amaçlı sürdüğüm için dayanıklılığı hakkında fikrim yok, umarım iyidir, yağlanma yada parlama yapmaz..önümüzdeki günlerde kullanıp bu konudaki fikrimi yazarım canıma.s.

roxelanne canım true match fondöteni bu gün cildime denedim. kıvamı epey sıvı, sürmesi kolay, çok hafif, maske etkisi yaratmaması hoş, kapatıcılık orta diyebilirim. yalnız renk olayı süper resmen ciltle bütünleşiyor ve fondöten sürdüğün belli olmuyor, bu büyük bir artı bence. ama deneme amaçlı sürdüğüm için dayanıklılığı hakkında fikrim yok, umarım iyidir, yağlanma yada parlama yapmaz..önümüzdeki günlerde kullanıp bu konudaki fikrimi yazarım canıma.s.

oo süper o zaman canım bende böyle bir şey arıyorum pudrasından memnunum, fondötenini de alayım bir ara

avon kullanıyorum 3 yıldır bana bir zararı olmadı ama bir ara değişip maxfactor kapatıcı aldım egzama yaptı gözümde bence genelleme yapmamak lazım ....

X