Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
loreal skin perfection kreminden memnun musunuz acaba ben de almayı düşünüyorum ama çok kararsızım :)

canim alali 3 yada 4 gun oldu ben begendim soyle 1 ay kullanmak lazim sanirim daha iyi sonuc alabilmek icin tek olumsuz yani gunes koruyucu yok icinde spf yani ama yuz rengini esitlemeyi ve gozenekleri kucultmeyi vaaad ediyor o yuzden gratiste 22 tlye gorunce hemen aldim denemenk icin suan bi sorun yok kimisinde sivilce yapiormus bende yapmadi guzel nemlendiriyor

canim alali 3 yada 4 gun oldu ben begendim soyle 1 ay kullanmak lazim sanirim daha iyi sonuc alabilmek icin tek olumsuz yani gunes koruyucu yok icinde spf yani ama yuz rengini esitlemeyi ve gozenekleri kucultmeyi vaaad ediyor o yuzden gratiste 22 tlye gorunce hemen aldim denemenk icin suan bi sorun yok kimisinde sivilce yapiormus bende yapmadi guzel nemlendiriyor

saol canım en azından bir fikir sahibi oldum bu krem konusunda :) gratis de indirim de o zaman ben baktım bi ara 29 lira idi :)ben de denemeliyim :)

saol canım en azından bir fikir sahibi oldum bu krem konusunda :) gratis de indirim de o zaman ben baktım bi ara 29 lira idi :)ben de denemeliyim :rica ederim cnm ben begvendijm kremi hatta tekrar alip yedekliycem .su gratis yilbasi indirimi bi gelsin L:)alicagim seylerin listesini yaptim bile sabah 8.30 da gidicem kapiya nobet tutuc am :)

çok şey var yani almak istediğin :)

ne zaman oluyo bu yılbaşı indirimi ben de ona göre denk getireyim gratis hakkında pek bir bilgim yok da indirimleri bilmiyorum zamanını:)

En son aldiklarim:

Gözümün altinda olusmaya baslayan kirisikliklari görünce panikle yapilmis alis verisim

Garnier Koyu lekeler icin Kerem
Garnier 24 h etkili nemlendici, cildi aydinlatan bi etkiside varmis
Garnier Karma ciltler icin nemlendirici
Garnier BB Cream
Balea ve Diadermine Kirisikliklar icin serum ve Gözalti Pad

$2013-12-13 16.32.30.jpg $2013-12-13 16.32.58.jpg $2013-12-13 16.33.23.jpg

Banyo icin Yag, Fa dusjeli
Gülsuyu, Yves Rocher gül kokusu
Pantene nemlendirici Köpük, el kremi
$2013-12-13 16.33.30.jpg $2013-12-13 16.35.00.jpg $2013-12-13 16.35.07.jpg

Dermaligica Peeling ( b a y i l di mmmm :KK16:), Batiste Kuru Sampuan
$2013-12-13 16.43.21.jpg

Armani Si Parfüm ve Vucut Losyonu
$2013-12-13 16.36.38.jpg

Rituals El Sabunu, Vucut Losyonu, Vucut Sprayi ve Dus Köpügü
$2013-12-13 16.37.52.jpg

Kiko Pudra, Manhatten mavi far, Kiko Farlar, Kiko göz Kalemi, Rival de Loop Highlighter, Fit me Kapatici
$2013-12-13 16.41.19.jpg

En son aldiklarim:

Gözümün altinda olusmaya baslayan kirisikliklari görünce panikle yapilmis alis verisim

Garnier Koyu lekeler icin Kerem
Garnier 24 h etkili nemlendici, cildi aydinlatan bi etkiside varmis
Garnier Karma ciltler icin nemlendirici
Garnier BB Cream
Balea ve Diadermine Kirisikliklar icin serum ve Gözalti Pad

Eki Görüntüle 895019 Eki Görüntüle 895020 Eki Görüntüle 895021

Banyo icin Yag, Fa dusjeli
Gülsuyu, Yves Rocher gül kokusu
Pantene nemlendirici Köpük, el kremi
Eki Görüntüle 895029 Eki Görüntüle 895031 Eki Görüntüle 895032

Dermaligica Peeling ( b a y i l di mmmm :KK16:), Batiste Kuru Sampuan
Eki Görüntüle 895033

Armani Si Parfüm ve Vucut Losyonu
Eki Görüntüle 895036

Rituals El Sabunu, Vucut Losyonu, Vucut Sprayi ve Dus Köpügü
Eki Görüntüle 895038

Kiko Pudra, Manhatten mavi far, Kiko Farlar, Kiko göz Kalemi, Rival de Loop Highlighter, Fit me Kapatici
Eki Görüntüle 895039
güle güle kullan yine döktürmüşsün :KK31:
şu fit me serisi burayada gelse keşke
çok merak ediyorumm.

Bugün aldıklarım sırasıyla,
Parmak ayırıcı
Göz maskesi
Minik bir ayna
Şampuan
Maybellıne palet 39,90 düşmüş kaptım.:KK34:
Maybellıne mat seksi bir adet kırmızı ruj(yılbaşı akşamı için:KK34:)rengine bittim.:KK16:

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 61
  • $image.jpg
    $image.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 63
  • $image.jpg
    $image.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Parmak ayırıcı
Göz maskesi
Minik bir ayna
Şampuan
Maybellıne mat seksi bir adet kırmızı ruj(yılbaşı akşamı için:KK34:)rengine bittim.:KK16:

canım o paleti nerden aldın siyah farları tam koyu renk veriyormu ürünler paraben içeriyormu?

Parmak ayırıcı
Göz maskesi
Minik bir ayna
Şampuan
bu palet sadece yıl başı için mi yoksa hep mi satışta olacak acaba

cnm güle güle kullan balm shelterden memnunmusun? onu kullanırken altına nemlendirici kullanılıyormu üstüne mesala the balm sexy mama kullansak yeterli kapatıcılıgı saglıcak bir ürünmü bende almayı düşünüyorum sana danışmak istedim
Canim tesekkurler.ben shelter I yedekledim.fondoten kullanmiyorum ama gunluk makyjda the balm shelter cok hos.zaten nemlendirici cildin kuruysa arti nmlendirici surebilirsin benimki karma yinefe baxen sueuyorum.ustune the balm sexy mama transparan kullaniyorum bence iyi kspaticiligi var vok asiri fegil hem dogal duruyor memnunum

topik aktif oldugu icin buraya sormak istedim. Bana iyi bir karistirma fircasi önerirmisiniz?

X