Makyaj Ürünleri (Resimli) En Son Satın Aldığımız Makyaj ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
arkidişşşhihoyyyt ben bi 5 sene önce kullanıyordum amwayi diş macunu süper evet bide turuncu sabunları vardı bal özlü yağlı cildime çok iyi gelmişti uzun seneler kullandım ama ne yazikki yengem satıcı olmayı bıraktı:çok üzgünüm:

rica etsem sen fondoteninin resmini ekleyebilirmisin?

Tabi ki . . .

catalogdl6.jpg

o nasıl fondöten ki öle pata krem mi yoksa anlamadım

Toz fondoten damlacığım . . .
Fondoten kadar örtücü pudra kadar pürüzsüz . . . ki bilinir fondoten kusurları kapatır fakat prüzlerde çok başarılı olamaz bu nedenle üzerine birde pudra geçilir . . .
Bu üründe bu biçimde bi ayrım tamamen ortadan kalkıyor .
Aslında ismi kendini daha net anlatıyor, ''Pürüzsüz Örtücülük Sağlayan Toz Fondöten'' denmiş . . .
süprizzzzz

hımm ben pudra kullandığım için genelde bunlar hakkında bi bilgim yok ama amway çok ii herkonuda

arkadaşlar lorealin bu maskarası yeni çıkmış kolojen destekli falan yazıyor. ben hiç loreal kullanmadım ama fırçası çok hoşuma gitti.

cos1081qz6.jpg

uykum kaçtı makyaj sitelerine göz atıyodum. istisnasız 3 defa farklı makyözlerin maybelline kullandığını gördüm ve aynı maskarayı. ve bu maskara çok başarılı diyodu.dikkat ettim acaba diğer malzemeler nasıl diye genelde mac make up forever gibi markalrdı ama rimel buydu.ödül almış sanırım bide. şu alttaki maskara.

intensexxlvolumelengththp4.jpg

sanırım öncesinde baz olan maskaralar daha başarılı oluyor. çünkü diğer makyözlerde mutlaka bi baz sürüyodu bundaki beyaza benzer. bloglarda kozmetik konusunda deli kızların makyaj çantalarının resimleri oluyo orda da hep gözümü çarpıyor bu tarz maskaralar. genelde de maybelline oluyor.bide lorealin var. ilarzunun fotolarında kirpiklerimi dikkatimi çekmişti. o da buna benzer lorealin aşağıdaki maskarasını kullanıyomuş.

cos25jg7.jpg

Son düzenleme:
almagasterim lorealin rimellerini tavsiye ederim
ben en çok volume shoking ve lash architectten memnundum bunlar takma kirpik gibi yapıyor kirpikleri ama geçen pazar douglasta bu volume collageni gördüm fırçası harika aynı diorshow gibi ve kız bu çok güzel lash architectten daha iyi bir rimel dedi
ben alıcam valla çok hoşuma gitti fiyatıda 39,50 TL

yani loreal volume shoking, lash arthitect ve volume collageni öneririm ben

bu arada diorshow almak isteyen arkadaşlar black out almayın normal diorshow alın,black outun fırçasını çok rahat kullanamıyorum ben,normal diorshow çok daha rahat geldi bana
zaten alırken black outun testerı yoktu ben normalini denemiştim fırçasına bayılmıştım
kıza blackoutun fırçasıda böylemi dedim evet evet böyle dedi ama değilmiş malesef
ben bundan sonra black out almam normalini alırım yani

sağol çubukcum. bide şöyle düşündüm yani bunlarda 40 falan yani okadar ucuz değiller demekki kötü değiller. zaten lorealin bu rimelleri bazlı falan olanlar takma kirpik gibi yapıyomuş. öle okudum ve bazı resimlerde gördüm.ama şey diyo makyözler doğru kullanmka diyolar değilse kötü duruyomuş. bende çok merak ettim alacam bakalım.buarada cologen olanın fırçasını görünce bayıldım zaten. ondan düşündüm alayım diye. demek yanlış düşünmemişim.Şeniz

şu xxl yazana takıldım bide o cologene alalımda deneyelim bakalım ben memnunum rimelimden çok ama fazla mal göz çıkarmas napalım :)

rimele ihtiyacım var benim de :çok üzgünüm:
kirpiklerim çok sorunlu yaa ya da ben çok beceriksizim :mymeka:
bu loreallerden mi denesem takma kirpik mi alsam napsam :nazar:

arkadaşlar ben bazlı olanalrı tavsiye etmiyorum güzel yapmasına yapıyorda kirpikleri mahvediyor çok gür uzun ve kıvrık kirpiklerim vardı volume shocking kullandım döktü ve zayıflattı

saydım, 10 tane rimelim 1 tane de rimel bazım var.
yinede hiçbiri istediğim gibi yapmıyor kirpiklerimi :çok üzgünüm:
az sürersem çok birşey değişmiyor, çok sürersem birbirine yapışıyor senağlama

maybelline XXL kullanmıştım -bir tarafı beyaz bir tarafı siyah olan rimel-
şu an maybelline volume express kullanıyorum ama XXL kesinlikle çok daha başarılıydı. ben çok memnundum tavsiye ederim merak edenlere..gamyoncuiremsu

aybikecim sağol bunu duyduğum iyi oldu...sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

pilarcım bence takma kirpik oalyına hiçç girme olanlarda dökülür. hele tek tek eklenenler mahvediyor.ama rimel işini bilmiyorum. bazen hiç olmadık markalar işe yarıyor. bide acaba biz mi tekniğini bilmiyoruz yaaa anlamadım gitti..kaydirigubbakcemile5

dün gece epey araştırdım yurtdışı sitelerinde en çok takdir toplayan rimel bu diorshowu bile geçmiş :1shok:

ama bi sorunumuz var nerden buluruz aslında benim babam isviçrede yaşıyo ona getirtebilirim de ne anlar o:roflol:

lashblastmascara1hw2.jpg

w330.png

benim yaknlarda rimel almam lazım oyüzden baya bi araştırmacı gördüm kendimi
diorshow almayı planlıyordum fakat burda olumsuz şeyler duymadımda değil teyzem güzellik uzmanı ben beğenmedim onun yerine mac al dedi iyice karıştı kafam:uhm:

bide bu rimel çok övgü almış bakın fırçasıda farklı hem bu marka Türkiyede mevcut :jeyyar:
12effetlinerproductnd8.jpg

w400.png

benim yaknlarda rimel almam lazım oyüzden baya bi araştırmacı gördüm kendimi
diorshow almayı planlıyordum fakat burda olumsuz şeyler duymadımda değil teyzem güzellik uzmanı ben beğenmedim onun yerine mac al dedi iyice karıştı kafam:uhm:

bide bu rimel çok övgü almış bakın fırçasıda farklı hem bu marka Türkiyede mevcut :jeyyar:
12effetlinerproductnd8.jpg

w400.png

bourjois nın rimellerine benim de gözüm takılıyor ya, nasıldır acaba :nazar:
ultra black vardı bourjois nın, denemiştim cidden bayaaa siyahtı. delikafadulden

rimele ihtiyacım var benim de :çok üzgünüm:
kirpiklerim çok sorunlu yaa ya da ben çok beceriksizim :mymeka:
bu loreallerden mi denesem takma kirpik mi alsam napsam :nazar:

pilarcım ben de loreal kullanıyorum. volume expressx5 aslında çok güzel bir ürün. çünkü lorealde makyaj yaptırdığımda kız çok güzel sürüyor ve kirpiklerim muhteşem oluyor. ama ben ne yaptımsa beceremedim. ben de yetenek yok galiba:roflol:

aybike o turuncu olan covergirl diye bi markanın mı. ay hiç duymadım valla. çilektede görmedim. niye koydun yafff canımız çekti :eek:klava:benim babam tr de hem :roflol::roflol: sen al bakalım nasıl. de ki baba bak diceklerimi aynen yaz. git bir makyaj malzemsi satan bi yere ver bu kağıdı. haa çok pahalıysa da mutlaka all çok önemli hayat memat meselesi de delikafaduldendelikafadulden

kızlar bende estee lauder double wear kullanıyorum şu anda memnunum yani kirpiklerimi güzel ayırdı birbirine yapıştırmadı tabi bide uygulamayı bileceksin.....

X